Hokeiści Warty Poznań ruszają na podbój Europy! Potrzebna Wasza pomoc!

Informacja prasowa Warta Poznań źródło /zrzutka.pl/ zdjęcie archiwalne

W dniach 28-31.05.2020r w słoweńskim Lipovci, nasza drużyna weźmie udział w Klubowym Pucharze Europy „Eurohockey Club Challange I”. Pierwszy raz w historii klubu będziemy reprezentować Polskę na arenie międzynarodowej.  Jest to dla nas ogromny zaszczyt, na który zapracowaliśmy sobie świetną dyspozycją w sezonie 2018/2019, zakończonym zdobyciem brązowego medalu Mistrzostw Polski.

Jesteśmy bardzo dumni z osiągniętego sukcesu i z wielkim entuzjazmem skupiamy się na jak najlepszym przygotowaniu do udziału w tych prestiżowych rozgrywkach. Dla naszej drużyny jest to wielkie wydarzenie oraz duża szansa na promocję ukochanej dyscypliny sportu.

Udział w europejskich pucharach wiąże się z pewnymi kosztami, które na ten moment są pewnym problemem. Środki finansowe, którymi dysponujemy niestety są niewystarczające, aby w pełni pokryć potrzeby organizacyjno-logistyczne naszego wyjazdu.

Celem naszej zbiórki jest dofinansowanie udział w turnieju Eurohockey Club Challange I w Lipovci. Liczymy, że dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie powalczyć w Słowenii o jak najlepsze miejsce i cenne rankingowe punkty dla naszego kraju.

sbcaba11773a0c9e.jpeg

Jesteśmy pewni, że dzięki Wam to się uda!

Każda wpłata, również ta symboliczna, przybliży nas do osiągnięcia celu. Prosimy również o udostępnianie informacji o zbiórce tak aby dowiedziało się o niej jak najwięcej osób.

Zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku gdzie na bieżąco informujemy o rozgrywkach i wynikach:

https://www.facebook.com/pages/category/Interest/Warta-Pozna%C5%84-Hokej-na-Trawie-166310803397305/

Zapraszamy do kontaktu i współpracy osoby oraz firmy które zechciałyby sponsorować naszą drużynę. (szczegóły i oferta do uzgodnienia)

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania związane z naszym udziałem w turnieju.

Za każdą pomoc podziękujemy zaangażowaniem na boisku! Jesteście wielcy!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*