Sztab Generalny kontra WKS Grunwald w wyjątkowym meczu

Informacja prasowa WKS Grunwald Poznań tekst Beata Oryl-Stroińska , zdjęcia Michał Kasprzyk 

To było wyjątkowe spotkanie i niespotykany mecz. Hokeiści na trawie Grunwaldu Poznań odwiedzili Sztab Generalny Wojska Polskiego w Warszawie. Jednym z elementów spotkania był mecz w unihokeja.

Do Sztabu Generalnego WP reprezentacja naszej drużyny udała się  na zaproszenie Pana ppłk. Mirosława Bębnowicza, Szefa Wydziału Wychowania Fizycznego i Sportu w Sztabie Generalnym. WKS Grunwald Poznań reprezentowali: młodszy chorąży Robert Grzeszczak oraz szeregowi: Paweł Bratkowski, Piotr Kozłowski, Michał Poltaszewski,  Michał Kasprzyk i Mateusz Popiołkowski. Przeciwnikami naszej drużyny w meczu unihokeja były połączone siły Sztabu Generalnego WP i Reprezentacji Departamentu Administracyjnego WP. Wynik nie był istotny, najważniejsza była sportowa, zdrowa atmosfera, integracja i dobra zabawa.

Miłym akcentem było także uhonorowanie hokeistów Grunwaldu okolicznościowymi medalami.

Serdeczne podziękowania od drużyny WKS Grunwald Poznań za zaproszenie, miłe przyjęcie. Wyrażamy chęć dalszej współpracy.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*