Kinga Hatala nową siatkarką #VolleyWrocław

Biuro Prasowe #VolleyWrocław tekst Krystian Janisz  , zdjęcie /VolleyWrocław

Klub z Wrocławia zdecydował się na wzmocnienie zespołu. Do zespołu #VolleyWrocław dołączy Kinga Hatala, która do Polski wraca z Włoch.

Kinga Hatala to siatkarka grająca na pozycji atakującej. Kibice mogą kojarzyć zawodniczkę z gry w zespołach z Muszyny, Torunia czy Rzeszowa. Ostatnie miesiące spędziła we włoskiej Serie A2. Do Wrocławia Hatala przychodzi z zadaniem odciążenia Aleksandry Rasińskiej. Młoda atakująca jest obecnie najlepiej punktującą siatkarką Ligi Siatkówki Kobiet.

Cieszę się bardzo, że pomimo przeciwności losu, które się pojawiły – uda mi się dokończyć siatkarsko sezon. Przychodzę do #VolleyWrocław by dać z siebie wszystko i pomóc drużynie w zdobyciu zwycięstw, które pozwolą na zdobycie wyższego miejsca w tabeli – powiedziała Kinga Hatala, nowa atakująca #VolleyWrocław.

Sytuacja, w której się znaleźliśmy doprowadziła do tego, że rozglądaliśmy się na rynku nad wzmocnieniem naszego zespołu. Wybór padł na Kingę Hatalę, która w tym momencie kończy przygodę z włoskim klubem. Mam nadzieję, że podjęte przez nas działania pozwolą nam wygrać kolejne mecze i spokojnie utrzyma

zespół w Lidze Siatkówki Kobiet – powiedział Jacek Grabowski, prezes zarządu Volleyball Wrocław S.A.

W #VolleyWrocław Kinga Hatala zagra z numerem 19.

#VolleyWrocław najbliższy mecz rozegra na wyjeździe – 3 lutego o 17:30 zmierzy się z Energą MKS Kalisz. Mecz ten będzie transmitowany w Polsacie Sport. Do Orbity wrocławianki wrócą 8 lutego, gdzie o 17:00 podejmą E.Leclerc Radomkę Radom – sąsiada w ligowej tabeli.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*