Anna Łozowska wraca do #VolleyWrocław

Biuro Prasowe #VolleyWrocław tekst Kristian Janisz , zdjęcia /VolleyWrocław

Ostatnie dni transferowego okienka klub z Wrocławia wykorzystał na zakontraktowanie nowych siatkarek. Do wrocławskiego klubu dołączyła Kinga Hatala i Anna Łozowska.

W porannym komunikacie wrocławski klub informował o zakontraktowaniu Kingi Hatali. Teraz może ogłosić transfer kolejnej siatkarki – Anny Łozowskiej. Kibice z Wrocławia bardzo dobrze znają środkową, bowiem Łozowska grała we Wrocławiu w poprzednich sezonach. Popularna „Loku” była jedną z wyróżniających się siatkarek zespołu trenera Solarewicza. Dobra postawa zaowocowała kontraktem w Grupie Azoty Chemiku Police. Tym razem droga siatkarki zmieniła zwrot i sezon 2019/2020 Łozowska dokończy we Wrocławiu. Ma być wsparciem zespołu w obliczu kontuzji Magdaleny Soter, która przechodzi rehabilitację.

Cieszę się, że wracam do Wrocławia, znam już dziewczyny i trenera, więc wiem, że współpraca będzie udana. Myślę, że czekają nas wygrane mecze i uda nam się zdobyć kilka punktów do ligowej tabeli – powiedziała Anna Łozowska.

W #VolleyWrocław Anna Łozowska zagra z numerem 13.

#VolleyWrocław najbliższy mecz rozegra na wyjeździe – 3 lutego o 17:30 zmierzy się z Energą MKS Kalisz. Mecz ten będzie transmitowany w Polsacie Sport. Do Orbity wrocławianki wrócą 8 lutego, gdzie o 17:00 podejmą E.Leclerc Radomkę Radom – sąsiada w ligowej tabeli.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*