Pomorzanin Toruń pokonuje Wartę Poznań

Źródło Warta Poznań hokej na trawie  tekst , Elżbieta Skowron

KS Warta Poznań – KS Pomorzanin Toruń 2-7 (1-2)

Mecz zaczął się bardzo dobrze dla naszego zespołu gdzie w pierwszej sytuacji strzeleckiej znalazł się Bartosz Zaworski natomiast na drodze stanął bramkarz Pomorzanina. Po kliku dobrych sytuacjach w końcu drogę do bramki znalazł Waldemar Rataj. Niestety od drugiej kwarty to Pomorzanin zaczął przejmować inicjatywę na boisku i do przerwy przegrywaliśmy 1-2. Jak się później okazało to zawodnicy z Torunia stwarzali coraz groźniejsze sytuacje strzeleckie po indywidualnych błędach naszych zawodników gdzie my potrafiliśmy strzelić jeszcze tylko jedną bramkę a Pomorzanin aż pięć. Strzelcem bramki był Maciej Paech.

Teraz czeka nas tydzień przygotowań do najważniejszego meczu z KS AZS AWF Poznań gdzie zwycięzca spotkania zajmie trzecie miejsce w tabeli i uniknie gry z wojskowymi. Już dziś zapraszamy na godzinę 19,00 na halę AWF Poznań w następną sobotę t.j. 08.02.2020r.. Bądźcie z nami!