Siedem goli z Tomasovią

Biuro Prasowe Wisła Puławy tekst i zdjęcia

Aż siedem goli padło w meczu kontrolnym między Wisłą a Tomasovią. Co najważniejsze, wszystkie zdobyli wiślacy. Hattrickiem popisał się Maciej Wojczuk.

W pierwszej połowie, pomimo wielu okazji padł tylko jeden gol autorstwa Błażeja Cyferta, który sfinalizował akcję Łukasza Kacprzyckiego. Worek z bramkami rozwiązał się w drugiej połowie. W 63. minucie do siatki po indywidualnej akcji trafił Maciej Wojczuk. Osiem minut później wynik na 3:0 podwyższył Włodzimierz Puton. W ciągu kolejnych 4 minut kibice zobaczyli trzy strzały, które znalazły drogę do bramki. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Wojczuk, a jeden gol był dziełem Dawida Chudyby. Wynik ustalił w 81. minucie Szymon Stanisławski. W meczu zadebiutował kolejny z wychowanków Wisły Puławy 16-letni Aniotnio Corbo.

Kolejny mecz kontrolny rozegramy w piątek o godzinie 11:00 w Stalowej Woli z zespołem Stali Rzeszów.

WISŁA PUŁAWY 7:0 (1:0) TOMASOVIA TOMASZÓW LUBELSKI

Bramki: Cyfert 19, Wojczuk 63, 72, 75, Puton W. 71, Chudyba 74, Stanisławski 81.

Wisła (I połowa): Owczarzak – Cheba, Cyfert, Pielach, Barański, Konc, Skałecki, Kacprzycki, Puton K., Brągiel, Zając; (II połowa): Kołotyło – Wolanin, Kiczuk, Barański, Pigiel, Kobiałka, Puton W., Corbo, Chudyba, Stanisławski, Wojczuk.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*