Walentynki z POSiR – aktywnie i ze smakiem!

Informacja prasowa POSiR tekst Filip Borowiak

Nie macie pomysłu na Walentynki? Spędźcie je przebojowo i z energią w kilku miejscach Poznania. W ten dzień na pewno nie będziecie siedzieć w domu, bo przygotowaliśmy dla Was mnóstwo pozytywnych wrażeń!

W tym roku, w dzień zakochanych proponujemy piruety na lodowej tafli, a potem relaks podczas aktywnego odpoczynku na basenie.

Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji zapraszają wszystkich do skorzystania z walentynkowej oferty aż w czterech dogodnych lokalizacjach.

2 serca 1 bilet

14 lutego wszystkie pary, które odwiedzą nas i skorzystają z Pływalni Rataje*, Pływalni Chwiałka*, Lodowiska Chwiałka* lub Lodowiska Malta, zapłacą tylko za jeden bilet wstępu na wybrany obiekt, a dodatkowo otrzymają słodki upominek od Terravita (do wyczerpania zapasów).

Jeżeli zatem uwielbiacie sportowe szaleństwo i jesteście miłośnikami czekolady, koniecznie musicie nas odwiedzić.

Lubicie klimat poznańskiej Malty? Zapraszamy na lodowisko tuż przy starcie toru regatowego. Bliżej Wam do centrum? Czekamy na Was na pływalni i lodowisku Chwiałka. Nie mieliście jeszcze okazji odwiedzić nowo otwartej pływalni Rataje? To idealny moment! Do wszystkich obiektów objętych akcją promocyjną bez problemu dojedziecie komunikacją miejską.

* Pamiętajcie, by przed wizytą sprawdzić w harmonogramie na stronie www, w jakich godzinach obiekt jest dostępny dla publiczności.

Smacznie i klimatycznie

Po sportowym szaleństwie koniecznie uzupełnijcie kalorie i zasmakujcie w oryginalnym menu, jakie przygotowała restauracja Rycerska mieszcząca się nad Poznańską Maltą. W walentynkowy wieczór odkryjcie niepowtarzalne smaki i niecodzienne połączenia dań skomponowanych specjalnie dla Was! Jak smakuje rozgrzewka z elitą, egzotyczny ultra trail czy gruba ryba na diecie? Takie menu z pewnością rozbudzi Wasze kubki smakowe. Przekonajcie się o tym już 14 lutego o godzinie 19:00 w klimatycznej restauracji Rycerskiej nad poznańską Maltą.

Kolacja z niespodzianką

Finałem wykwintnego wieczoru będzie wyjątkowa loteria niespodzianek biegowych dla wszystkich uczestników kolacji. Pary będą mogły wylosować m. in. pakiety startowe na tegoroczne edycje Półmaratonu i Maratonu, wejściówki na basen i saunę Chwiałka, a także na basen Rataje, bilety na lodowiska Chwiałka i Malta, trening z profesjonalnym biegaczem Marcinem Kęsym, a także jego autorski miesięczny plan treningowy, ponadto książki „Najlepszy” z autografem Jerzego Górskiego czy gadżety maratońskie i półmaratońskie. UWAGA, obowiązuje wcześniejsza rezerwacja stolika.

Spędźcie z nami aktywnie Walentynki i zadbajcie nie tylko o euforyczny stan ducha, ale także o kondycję fizyczną.

Poniżej lokalizacje obiektów objętych Walentynkową promocją:

Lodowisko Chwiałka im. Witalisa Ludwiczaka, ul. Ojca Mariana Żelazka 1,

Lodowisko Malta: przy starcie Toru Regatowego Malta, od strony ulicy Jana Pawła II,

Pływalnia Chwiałka, ul. Spychalskiego 34,

Pływalnia Rataje, Os. Piastowskie 55a.

Adres restauracji Rycerskiej:

  1. Krańcowa 98, Poznań,

rezerwacje: rycerska@malta.poznan.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*