Karol Śnieżek przed półfinałem: „Damy z siebie wszystko. Trybuny nas niosą”

Informacja prasowa wywiad przeprowadziła Beata Oryl- Stroińska , zdjęcie Elżbieta Skwron

Trener Grunwaldu Poznań Karol Śnieżek nie ma wątpliwości, że na tym etapie turnieju nie ma znaczenia kto jest rywalem. Zapewnia też, że Wojskowi tak, jak we wszystkich meczach, z taką publicznością dadzą z siebie wszystko. Przeczytaj co szkoleniowiec mówi o rywalach.

W meczu z Partille chcieliśmy zaoszczędzić trochę energii na półfinał. Mieliśmy zadanie by zagrać jak najmniejszym kosztem, jakim się da. A że wynik był korzystny to podwójnie się z tego cieszymy. Nie miało znaczenia na kogo trafimy w półfinale. Może mentalnie chłopakom bardziej pasowałoby Arminen, ale poziomem to bardzo zbliżone zespoły, z każdym gra się ciężko.

Na razie wszystko nam wychodzi, jesteśmy na fali, dzisiaj nie chcieliśmy tego zepsuć. Niemcy z góry zawsze zakładają, że będą w półfinale. Na pewno pokonanie ich to wyzwanie, ale Arminen pokazało, że można z nimi wygrać.

Alster chyba trochę ich zlekceważyli, za późno się obudzili i nie zdołali już odrobić strat. My mamy za sobą kibiców. Ta atmosfera niesie chłopaków, to widać, że chcą walczyć, chcą wygrywać. Mam nadzieję, że podobnie będzie w półfinale z Alsterem.

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*