Co za mecz !

Informacja prasowa tekst i zdjęcie iCEA Futsal Poznań

iCEA Futsal Poznań po bardzo emocjonującym spotkaniu zremisowała z liderem II ligi Futsalu 2:2 (1:0). Niedzielna rywalizacja stała na bardzo wysokim poziomie. Lepiej w pierwszej części spisywali się Poznaniacy i to oni pierwsi zdobyli bramkę. Jej strzelcem niezawodny w tym sezonie Maciej Krzyształowski, który precyzyjnie wykorzystał podanie Mateusza Górki. Pomimo wielu sytuacji z obu stron wynik do przerwy nie uległ zmianie. Drugą połowę lepiej rozpoczęli goście ale to Pomarańczowi byli bardziej skuteczni. W 25. minucie Bartek Simiński przejął piłkę i zagrał do Grzegorza Urbańskiego, który przytomnie minął bramkarza i zdobył drugą bramkę dla iCEA Poznań. Podrażnieni wynikiem goście bardzo szybko postanowili zastosować manewr z wycofanym bramkarzem i zepchnęli gospodarzy do defensywy. W 33. minucie w przypadkowej sytuacji piłka trafiła w rękę jednego z Poznańskich zawodników i sędzia podyktował rzut karny, który na bramkę zamienił były zawodnik iCEA Futsal Poznań Sergey Chamukha. Trzy minuty później koronkową akcję Mosińskiej ekipy wykończył kolejny (!) były gracz iCEA Futsal Vitaliyj Daunarovich. Wynik 2:2 nie zadowalał nikogo ale pomimo kilku znakomitych sytuacji z obu stron nie uległ już zmianie i iCEA Futsal Poznań zremisował z CRB Mrówka Mosina .

11. kolejka II Ligi Futsalu

iCEA Futsal Poznań- CRB Mrówka Mosina 2:2 (1:0)

Poznań – CRB Mrówka Mosina 2:2 (1:0) Strzelcy: 1:0 – 7 min – Maciej Krzyształowski (asysta Mateusz Górka) 2:0 – 25 min – Grzegorz Urbański (asysta Bartek Simiński) 2:1 – 33 min – Chamukha (karny) 2:2 – 36 min – Daunarovich iCEA – Patryk Rzepka – Jacek Kalbarczyk (k), Łukasz Nawrocki, Bartek Simiński, Mateusz Górka – Grzegorz Urbański, Marcin Bury, Maciej Krzyształowski, Darek Masztalerz – Tomek Sobierajski, Dmytro Borzylo Kierownik: Marcin Grabowski