Weekend z sukcesami w Akademii Judo.

Informacja prasowa Akademia Judo Poznań tekst i zdjęcia

W miniony weekend Akademia Judo walczyła aż w trzech turniejach: Opolu, Kaczorach i Krakowie w kategoriach wiekowych od dziecka do juniora. Zawodnicy zaprezentowali wysokie wyniki, potwierdzając bardzo dobrą formę 23 lutego 2020 odbył się Puchar Polski Juniorów w Judo, na którym zawodnicy startowali pod okiem trenera Radosława Miśkiewicza Złotym medalem rozpoczęła sezon Agata Szafran, dzięki wygranym 4 walkom wadze do 63kg Srebro w debiucie jako zawodniczka Akademii Judo Poznań zdobyła Natalia Stokłosa w wadze 48kg.
Srebro dorzucił w wadze 90kg Kacper Kubiak z dobrą perspektywą na złoty medal na Mistrzostwach Polski.
Z dobrej strony pokazali się Piotr Muszyński , który uplasował się na 5 miejscu w wadze do 81kg oraz 7 miejscu Jakub Mrozek w wadze 90kg.
W klasyfikacji Kobiet zwyciężyła Akademia Judo Poznań. Juniorzy, trenujący w Akademii potwierdzają wysoką formę chwilę przed
Mistrzostwami Polski, które odbędą się już za dwa tygodnie w Kątach Wrocławskich.

W dniu 22 lutego 9 osobowa grupa młodsza  wraz z trenerką Barbarą Dubkiewicz wywalczyła aż 9 medali. Każdy wrócił do domu z krążkiem na szyi z Ogólnopolskiego Turnieju Judo w Kaczorach.