Puchar Świata w Judo

Informacja prasowa Power Duck Akademia Judo tekst i zdjęcia

3 marca 2020 roku odbył się turniej  judo European Open Women&Men, zaliczany do Pucharu Świata, w którym wzięła udział nasza zawodniczka Eliza Wróblewska.
2 wygrane walki to za mało aby zdobyć medal na zawodach tej rangi i Eliza uplasowała się tuż za podium w  wadze 70kg. Niedosyt jest straszny ponieważ do podium brakowało niewiele, a bardzo liczyliśmy na zdobycie medalu.
Zawody w wykonaniu Elizy były i są w jakiś sposób nie do opisania, emocje są niesamowite. Cieszymy się z wyniku lecz już za tydzień będziemy w lepszych nastrojach gdy nasza zawodniczka Power Duck Akademia Judo wystartuje w Grand Prix w Maroko- i już tam liczymy na medal.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*