Ważna informacja dla Seniorów

Informacja prasowa AWF Szymon Rakowski

Ze względu na ogłoszony stan epidemii, od prawie dwóch tygodni nie możemy realizować naszych zajęć stacjonarnych, na basenie, sali czy siłowni zewnętrznej przeznaczonych dla osób po 55 roku życia. Jako, że tygodniowo z zajęć stacjonarnych programu Trener Senioralny, finansowanego ze środków Wydziału Sportu urzędu Miasta Poznania w ramach Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego, korzystało około 4500 seniorów, postanowiliśmy część z nich przenieść do internetu.
Pierwsza próbna transmisja odbyła się dzisiaj gromadząc przed ekranami przeszło 2000 wyświetleń . Ponieważ odzew był bardzo pozytywny prosimy o przekazanie informacji, iż już od jutra wprowadzamy grafik stałych zajęć ONLINE.
Będzie on obowiązywał do momentu zakończenia stanu epidemii w kraju.

Plan na ten tydzień:
WTOREK
10:00 – Aktywny Senior
11:00 – Zdrowy Kręgosłup
CZWARTEK
10:00 – Aktywny Senior
11:00 – Zdrowy Kręgosłup
Zajęcia transmitowane będą na profilu Trener Senioralny

(start transmisji zawsze około 09:45-09:50, śmiało można dołączać w trakcie), prowadzone będą na żywo, oczywiście tak jak cały nasz program – są BEZPŁATNE.
Ponadto uruchamiamy infolinię dla osób które nie wiedzą jak nas znaleźć lub nie korzystały jeszcze z Facebooka – telefon 880229415 (czynny w godzinach 09:00-16:00).
Jeśli sami seniorzy ich znajomi lub sąsiedzi chcą dołączyć ale nie orientują się w technicznych kwestiach – mogą dzwonić, postaramy się pomóc!
#poznanwspiera

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*