Dziękujemy za sezon 2019/2020

Biuro Prasowe Zaksa Kędzierzyn Koźle tekst i zdjęcie

W imieniu zarządu, wszystkich pracowników ZAKSA S.A., zawodników oraz sztabu szkoleniowego serdecznie dziękujemy naszym partnerom, sponsorom, przedstawicielom mediów, fanom i współpracownikom za wspólne przeżywanie emocji w zakończonym już sezonie 2019/2020.

Decyzją Polskiej Ligi Siatkówki sezon PlusLigi 2019/2020 został zakończony. Ze względu na brak możliwości dokończenia rundy zasadniczej, nie przyznano medali. Utrzymano jednak klasyfikację generalną, w której Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, wygrywając 20 spotkań, zajęła 1. miejsce. Dramatyczna sytuacja, w której dziś znajduje się cały świat, postawiła zarządy wszystkich profesjonalnych lig oraz kluby sportowe na niezwykle trudnej pozycji. Wiedząc, że drastyczne kroki czynione są w trosce o to, co najważniejsze – zdrowie i bezpieczeństwo – ze zrozumieniem przyjęliśmy przekazany nam werdykt.

Sezon 2019/2020 przechodzi do historii, kończymy go z Superpucharem Polski, jako pierwszy zespół po rozegranych 24. kolejkach PlusLigi. Niech ta pozycja, którą walką na boisku, ciężką pracą i nieocenioną pomocą #ZAKSAfamily zajęliśmy teraz, będzie dobrą zapowiedzią tego, co czeka nas w przyszłości.

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*