Jarosław Hipner pierwszym trenerem Zagłębia!

Biuro Prasowe MKS Zagłębie Lubin S.A.Piłka Ręczna tekst i zdjęcie

Jarosław Hipner od sezonu 2020/2021 będzie pierwszym trenerem Zagłębia Lubin. Zastąpi na tym stanowisku Bartłomieja Jaszkę, którego był dotychczasowym asystentem.

Jarosław Hipner prace z Zagłębiem Lubin rozpoczął w sezonie 2003/2004. W tym czasie pracował ze wszystkimi grupami młodzieżowymi, w tym z młodzikami, juniorami młodszymi i juniorami, prowadził także drugą drużynę Zagłębia, występującą wówczas w rozgrywkach drugiej ligi.
W sezonie 2017/2018 Jarosław Hipner rozpoczął współpracę z pierwszą drużyną Zagłębia Lubin, będąc asystentem Bartłomieja Jaszki. W ubiegłym sezonie Miedziowi uplasowali się na siódmym miejscu, a młody lubiński team był określany mianem rewelacji rozgrywek.
– Dziękuję klubowi za zaufanie i powierzenie mi roli pierwszego szkoleniowca. Będę kontynuował drogę, którą Zagłębie Lubin obrało kilka lat temu, czyli gra młodymi, perspektywicznymi graczami, którzy będą wspierani przez doświadczonych kolegów. Chcę, żebyśmy odnosili sukcesy i cieszyli się grą na parkiecie – mówi Jarosław Hipner.

– Jarosław Hipner jako pierwszy trener drużyny, to kontynuacja obranego przez nasz lub kierunku gry młodymi zawodnikami, podpartymi kilkoma doświadczonymi graczami. Chcemy kontynuować obraną przez nasz jakiś czas temu drogę i osiągać coraz lepsze wyniki – mówi Witold Kulesza, prezes MKS Zagłębie Lubin S.A.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*