Domowy WF z gościem specjalnym

Biuro Prasowe SPR Wisła Płock tekst i zdjęcia

Projekt Domowy WF z ORLEN Wisłą Płock cieszy się coraz większym zainteresowaniem. W trzeciej lekcji, zaplanowanej na piątek 10 kwietnia, weźmie udział polski mistrz motoparalotni Wojciech Bógdał.

Równo tydzień temu SPR Wisła Płock zainaugurowała projekt Domowy WF z ORLEN Wisłą Płock. Aby wziąć w nim udział, wystarczy kliknąć w udostępniany minimum dzień wcześniej link i aktywować bezpłatną usługę Zoom, która pozwoli na dołączenie do interaktywnego treningu, prowadzonego przez płockich piłkarzy ręcznych. Zajęcia trwają ok. 30 minut i przygotowane zostały z myślą przede wszystkim o najmłodszych kibicach, choć oczywiście również młodzież i dorośli mogą mieć z nich sporą frajdę. Premierowa lekcja zgromadziła stu uczestników, co było impulsem do dalszego rozwoju pomysłu.

Najbliższe, trzecie już zajęcia zaplanowane są na piątek 10 kwietnia na godz. 12.00 i weźmie w nich udział gość specjalny – Wojtek Bógdał. Mistrz Świata na motoparalotni poprowadzi zajęcia wspólnie z zawodnikami ORLEN Wisły Płock – królem strzelców Mistrzostw Europy 2018 Ondrejem Zdrahalą oraz wychowankiem naszego klubu i reprezentantem Polski w piłce ręcznej Mateuszem Piechowskim.

Dane logowania:
• Poprzez aplikację ZOOM, klikając w link https://bit.ly/2UVDsEt
• Meeting ID: 725 725 1947 (opcjonalnie)
• Hasło: 1947

Zapraszamy!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*