Grzegorz Łomacz odkrywa talent kulinarny, ale tęskni za siatkówką (AUDIO)

Biuro Prasowe PGE Skra Bełchatów tekst , zdjęcie i dźwięk

Podczas kwarantanny można odnaleźć swoje ukryte talenty. Grzegorz Łomacz, rozgrywający PGE Skry, postanowił na przykład nauczyć się gotować. Co jeszcze robi w domu “mózg” drużyny PGE Skry?

– Uczę się gotować, często robię obiady. Oprócz tego, układam puzzle. Teraz podjąłem się takich z trzema tysiącami elementów. Nie jest to łatwa sprawa, ale krok po kroczku, może za pół roku to ułożę – śmieje się Łomacz.

Oczywiście jest też czas na prace domowe. – Trochę ogarniam ogródek, meble… Tak sobie powoli żyję – mówi Łomacz, który jednak zaznacza, że codziennie trenuje, by podtrzymać formę. – Wcześniej, gdy jeszcze można było wychodzić, graliśmy z narzeczoną w tenisa. Teraz po prostu wykonuję różne programy ćwiczeń, które dostałem od trenera przygotowania fizycznego. Wszystko muszę jednak robić w domu albo w swoim ogródku.

Siatkówka cały czas jednak zostaje w głowie siatkarzy PGE Skry… – Oczywiście, że za nią tęsknię! Nie mogę już się doczekać, kiedy wrócimy do normalnych treningów – kończy rozgrywający PGE Skry.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*