Spotkajmy się na wirtualnych trybunach

Biuro Prasowe PGE VIVE Kielce tekst , zdjęcie archiwalne

Zapraszamy na Wirtualny Mecz! Wspólnie z kibicami chcemy zapełnić całą Halę Legionów. Tym razem cena wejściówki zależeć będzie nie od sektora, a od pakietu korzyści, które otrzyma jej nabywca.

Rozgrywek piłki ręcznej na żywo nie zobaczymy jeszcze długo. Przed nami prawdopodobnie co najmniej kilkutygodniowa (jeśli wierzyć w plany o wznowieniu meczów Ligi Mistrzów w czerwcu), jeśli nie kilkumiesięczna przerwa w grze, a spotkania z udziałem publiczności z pewnością możemy wybić sobie z głowy na jeszcze dłużej.

Zachęcamy więc kibiców do wspólnego oglądania jednego z najważniejszych meczów w historii naszego klubu – wyjątkowego spotkania finałowego Velux EHF Ligi Mistrzów z 2016 roku, w którym w niesamowity sposób drużyna PGE VIVE Kielce wywalczyła pierwszy i jak dotąd jedyny w historii puchar Ligi Mistrzów. Zapraszamy na Wirtualny Mecz, na który bilety od dziś można nabywać na www.sklep.kielcehandball.pl!

Jak wszyscy doskonale wiemy, profesjonalny sport bardzo teraz cierpi. Nie ma imprez masowych, nie odbywają się mecze, a to znaczy, że przychody klubów drastycznie maleją – mówi dyrektor marketingu PGE VIVE Kielce, Paweł Papaj – Klub od samego początku tego kryzysu podejmuje szereg działań mających na celu ograniczenie wydatków. Teraz wychodzimy z propozycją dla kibiców, dla których przygotowaliśmy Wirtualny Mecz, za pomocą którego prosimy kibiców o wsparcie w tym trudnym dla nas czasie.

Za niewielką opłatą (ceny biletów wynoszą 5, 10 i 20 zł) można obejrzeć mecz wraz z materiałem zakulisowym z Kolonii oraz uzyskać inne atrakcje. Kupując bilety za 10 oraz 20 zł, w całości kwoty te będzie można wykorzystać na zakup rzeczywistego biletu na jedno ze spotkań, które odbędzie się w Hali Legionów po wznowieniu rozgrywek z udziałem publiczności.

 

WIRTUALNY MECZ

Finał Ligi Mistrzów z 29.05.2016 r.

PGE VIVE Kielce – Telekom Veszprem HC

 

JAK TO DZIAŁA?

  1. Na stronie sklep.kielcehandball.pl kupujesz bilet w cenie 5, 10 lub 20 zł.
  2. W mailu zwrotnym otrzymujesz kod dostępu do wielkiego meczu finałowego Ligi Mistrzów z 2016 roku wraz z materiałem zakulisowym i dodatkowymi atrakcjami w zależności od ceny biletu.
  3. Wybierasz odpowiedni moment (możesz umówić się ze znajomymi, że będziecie oglądać jednocześnie, komunikując się np. przez Skype’a) i powtórnie przeżywasz ogromne emocje sprawione nam 29 maja 2016 roku przez zawodników PGE VIVE Kielce, przy okazji, a może przede wszystkim wspierając nasz klub.

CENY BILETÓW

  • 5 zł – dostęp do meczu finałowego Ligi Mistrzów z 2016 roku wraz z materiałem zakulisowym + zestaw tapet na telefon + zestaw tapet na komputer,

Kup bilet

  • 10 zł – dostęp do meczu finałowego Ligi Mistrzów z 2016 roku wraz z materiałem zakulisowym + zestaw tapet na telefon + zestaw tapet na komputer + voucher o wartości 10 zł na bilet na domowy mecz drużyny PGE VIVE Kielce w Superlidze (do wyboru jeden z czterech pierwszych meczów, które odbędą się w Hali Legionów z udziałem publiczności),

Kup bilet

  • 20 zł – dostęp do meczu finałowego Ligi Mistrzów z 2016 roku wraz z materiałem zakulisowym + zestaw tapet na telefon + zestaw tapet na komputer + voucher o wartości 20 zł na bilet na domowy mecz drużyny PGE VIVE Kielce w Superlidze lub Lidze Mistrzów (do wyboru jeden z czterech pierwszych meczów, które odbędą się w Hali Legionów z udziałem publiczności; osobno liczymy cztery pierwsze mecze Superligi i cztery pierwsze mecze Ligi Mistrzów).

Kup bilet

Maile z dostępami do meczu oraz zestawu tapet rozsyłane będą w dni powszednie, w godz. 9:00, 13:00, 19:00.

Od tygodni Klub Sportowy VIVE Kielce spotyka się ze słowami wsparcia od kibiców. Serdecznie dziękujemy za wszystkie ciepłe słowa i gesty, które do nas napływają. Mamy nadzieję, że wspólnie przetrwamy ten trudny czas i spotkamy się tłumnie w Hali Legionów! Tymczasem zapraszamy do wirtualnego spotkania z naszymi zawodnikami w Lanxes Arenie. Bilety na Wirtualny Mecz można nabywać na www.sklep.kielcehandball.pl.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*