Andi Wolff wśród najlepszych europejskich transferów sezonu!

Biuro Prasowe PGE VIVE Kielce tekst Magda Pluszewska , zdjęcie archiwalne

Andreas Wolff znalazł się w wąskim, pięcioosobowym gronie zawodników uznanych przez EHF najbardziej trafionymi transferami sezonu 2019/20 Ligi Mistrzów.

Co roku kibice piłki ręcznej obserwują liczne transfery w europejskich klubach – jedne doskonale się sprawdzają, w innych okazuje się, że zawodnik nie do końca wpasowuje się w system obowiązujący w nowym klubie. Europejska Federacja Piłki Ręcznej wybrała pięć nazwisk, które w sezonie 2019/20 okazały się najbardziej trafionymi wyborami klubów biorących udział w rozgrywkach Ligi Mistrzów.

Andreas Wolff znalazł się na trzecim miejscu tej listy, wyprzedzając skrzydłowego Montpellier HB, Hugo Descata, oraz byłego rozgrywającego PGE VIVE Kielce, a obecnie playmakera Barcy, Lukę Cindricia. Europejska Federacja Piłki Ręcznej podkreśliła fantastyczne występy Andiego na początku sezonu, gdy został wybrany graczem listopada oraz sposób, w jaki nowy bramkarz naszej drużyny poradził sobie z odpowiedzialnością wynikającą z bycia kapitanem i podstawowym wyborem w bramce trenera Talanta Dujshebaeva.

Na drugim miejscu zestawienia znalazł się Rasmus Lauge z Telekomu Veszprem, a najbardziej trafionym transferem wybrano serbskiego skrzydłowego MOL-Pick Szeged, Bogdana Radivojevicia.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*