Zadaj pytanie prezesowi Marcinowi Janickiemu

Biuro Prasowe Warta Poznań tekst i zdjęcia

Prezes Pierwszej Ligi Piłkarskiej i przewodniczący Rady Nadzorczej Warty Poznań S.A., dr Marcin Janicki jest bohaterem drugiej edycji zabawy „Zadaj pytanie”, organizowanej przez sponsora tytularnego 1 Ligi, firmy Fortuna.

Akcja miała swój debiut w ubiegłym tygodniu na Instagramie Fortuny. W formacie „Zadaj pytanie” gośćmi sponsora tytularnego 1 Ligi, firmy Fortuna, są wyjątkowe osoby ze świata sportu oraz branży bukmacherskiej, a pytania zadawać może każdy – to użytkownicy wcielają się w rolę gospodarzy!

Premierowym bohaterem odsłony „Zadaj pytanie” był trener Legii Warszawa – Aleksandar Vuković. Tym razem, chcąc uzyskać odpowiedzi na kluczowe pytania związane z polskim futbolem, mające związek z otaczającą nas sytuacją związaną z pandemią koronawirusa, gościem będzie nie kto inny, jak dr Marcin Janicki – prezes Pierwszej Ligi Piłkarskiej.

„Kiedy wróci liga?”, „Czy kluby mają problemy finansowe?”, „Jak zmieni się polska piłka po powrocie do „normalności”?” – te i inne pytania każdy może zadać już w najbliższy poniedziałek i wtorek, tj. 27-28 kwietnia za pośrednictwem Instastories Fortuny.

Odpowiedzi Marcina Janickiego na pytania będzie można obejrzeć w środę 29 kwietnia o godzinie 18:00 na Instagramie sponsora tytularnego 1 ligi.

Zachęcamy do zadawania pytań i obserwowania Instagramowego kanału Fortuna Zakłady Bukmacherskie. Profil Fortuny na Instagramie: https://www.instagram.com/efortunapl/

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*