Jesteśmy Wicemistrzami Polski!

Biuro Prasowe KS Developres Rzeszów tekst i zdjęcia

14 maja w siedzibie firmy Developres odebraliśmy historyczne srebrne medale Mistrzostw Polski Ligi Siatkówki Kobiet 2019/2020.
Srebrne medale oraz pamiątkowy puchar wręczał Paweł Zagumny. Prezesowi PLS-u towarzyszył Jacek Kasprzyk (prezes PZPS-u) oraz Wiesław Kozieł (pełnomocnik Zarządu ds. LSK). W imieniu zawodniczek medale i pamiątkowy puchar odebrały kapitan Jelena Blagojević i Gabriela Polańska. Sztab szkoleniowy reprezentowali: trener Stephan Antiga, Bartłomiej Dąbrowski oraz Paulina Peret. Obecni byli również Rafał Mardoń (prezes zarządu) Marek Pieniążek (wiceprezes zarządu) oraz właściciel firmy Developres –  Ryszard Walas, oraz Rada Nadzorcza w składzie Radosław Walas, Bogusław Sobczyk i Jarosław Żarów.

Wiemy, że obecna sytuacja nie pozwala świętować wspólnie z kibicami, ale mamy nadzieję, że przyjdzie jeszcze czas na to, aby celebrować sukcesy naszej Drużyny!

Serdecznie dziękujemy wszystkim kibicom oraz sponsorom za tak liczne wsparcie oraz dopingowanie naszej drużyny. W tym roku mieliśmy rekordową frekwencję 4218 kibiców. Jesteśmy przekonani, że również dzięki waszej obecności mogliśmy przeżywać najlepsze chwile tego sezonu.

JESTEŚMY WICEMISTRZAMI POLSKI!
KLUB SPORTOWY DEVELOPRES SKYRES RZESZÓW

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*