Odliczanie dni do Stali

Biuro Prasowe KKS Lech Poznań tekst Mateusz Jarmusz , zdjęcia Przemysław Szyszka/lechpoznan.pl

Już nieco ponad tydzień został do pierwszego po dłuższej przerwie oficjalnego meczu Lecha Poznań, w którym zawodnicy trenera Dariusza Żurawia zmierzą się z pierwszoligową Stalą Mielec. Cały czas trwają przygotowania do startu Totolotek Pucharu Polski oraz PKO Ekstraklasy i nie inaczej było we wtorek, kiedy lechici mieli zaplanowane dwie jednostki treningowe.

Zegar cały czas tyka i zostało coraz mniej czasu do 27 maja, kiedy to Kolejorz rozegra wyjazdowe spotkanie ze Stalą Mielec i powalczy o awans do półfinału krajowego pucharu. Zawodnicy Lecha Poznań już od jakiegoś czasu trenują całą grupą i podczas codziennych zajęć biorą udział w tym specyficznym okresie przygotowawczym przed dokończeniem sezonu 2019/2020.

We wtorek, 19 maja, lechici mieli zaplanowane dwie jednostki treningowe, a nasz fotograf towarzyszył im podczas przedpołudniowego treningu (oczywiście z zachowaniem wszelkich zasada bezpieczństwa). Na początku niebiesko-biali byli podzieleni na dwie grupy i w ramach każdej z nich wykonywali różne zadania sprawnościowe pod okiem trenerów przygotowania fizycznego. Następnie w ramach jeszcze mniejszych grup lechici ćwiczyli zachowanie się w ofensywie oraz defensywie, a na koniec jednostki treningowej zorganizowano mały turniej, który wygrali “biali” w składzie: Miłosz Mleczko, Thomas Rogne, Jakub Niewiadomski, Karlo Muhar, Juliusz Letniowski, Jakub Moder oraz Filip Szymczak.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*