Kapitan zostaje!

Biuro Prasowe Budowlani Łódź tekst i zdjęcie

Grająca na pozycji środkowej i pełniąca w ostatnim sezonie funkcję kapitana, Małgorzata Śmieszek, przedłużyła kontrakt z Grot Budowlanymi Łódź. Będzie to trzeci sezon Gosi w niebiesko-biało-czerwonych barwach. 

Małgorzata Śmieszek wraz z reprezentacją kadetek zdobyła złoty medal Mistrzostw Europy oraz brąz na Mistrzostwach Europy Wschodniej EEVZA. Siatkarka jest także wicemistrzynią Polski Juniorek. Na swoim koncie ma również tytuł najlepszej środkowej turnieju finałowego Mistrzostw Polski Juniorek (2015). Grając z betką na piersi wywalczyła Superpuchar Polski 2018 oraz wicemistrzostwo Polski w sezonie 2018/2019. W minionym sezonie uplasowała się na ósmym miejscu najlepiej blokujących ligi. 53 razy zatrzymała nasze rywalki. 

Bardzo polubiłam to miasto i ten klub. Czuję się tu dobrze. W Grot Budowlanych zdobyłam swój pierwszy medal w seniorskiej siatkówce. Po minionym sezonie czuję niedosyt, ponieważ nie mogliśmy dograć rozgrywek do końca. Mam nadzieję, że w tym sezonie stworzymy fajny zespół i znowu będziemy mogli walczyć o medale – powiedziała Małgorzata Śmieszek.

Małgosia bardzo dobrze wkomponowała się w nasz zespół, klub. Uważam, że w ciągu ostatnich dwóch sezonów zrobiła bardzo duży progres i obecnie jest jedną z najlepszych, jak nie najlepszą, polską środkową. Cieszę się, że zostaje z nami na kolejny sezon – powiedział prezes, Marcin Chudzik.

Skład Grot Budowlanych Łódź na sezon 2020/2021:
Atakujące:

Rozgrywające: Ewelina Tobiasz
Środkowe: Małgorzata Śmieszek
Przyjmujące: Paulina Damaske
Libero:

Odchodzą: 
Paulina Bałdyga, Julia Twardowska

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*