Lewa zostaje!

Biuro Prasowe Budowlani Łódź tekst i zdjęcie

Anna Lewandowska, występująca na pozycji środkowej, będzie dalej reprezentować barwy naszego zespołu. 2020/2021 to drugi sezon Ani w naszym klubie.

Anna jest wychowanką Budowlanych Toruń. Tam występowała w latach 2010-2018. W sezonie 2018/19 grała w pierwszoligowej Wiśle Warszawa, z którą po pokonaniu w barażach zespołu KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, wywalczyła awans do Ligi Siatkówki Kobiet. Na swoim koncie ma wicemistrzostwo oraz brązowy medal I Ligi. Środkowa mierzy 187 centymetrów wzrostu.

Po nagłym zakończeniu rozgrywek w poprzednim sezonie pozostaje duży niedosyt. Wierzę, że było nas stać na walkę o podium, ale nie ma co patrzeć za siebie. Cieszę się, że zostaję w rodzinie Budowlanych na kolejny rok, jestem bardzo podekscytowana nadchodzącym sezonem, nie mogę się doczekać meczowej atmosfery i dopingu naszych najlepszych kibiców – powiedziała Anna Lewandowska.

Ania to kolejna zawodniczka, która zostaje w naszym zespole na przyszły sezon. Bardzo się cieszę, że podjęła taką decyzję i jej również przyświeca wizja dokończenia tego, co zaczęliśmy w przerwanym przez epidemie sezonie – powiedział Marcin Chudzik.

Skład Grot Budowlanych Łódź na sezon 2020/2021:
Atakujące:
Rozgrywające: Julia Nowicka, Ewelina Tobiasz.
Środkowe: Anna Lewandowska, Małgorzata Śmieszek
Przyjmujące: Paulina Damaske
Libero:

Odchodzą: Paulina Bałdyga, Julia Twardowska

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*