Program – I Puchar Polski w kajakarstwie oraz Regaty im. Wojciecha Skrzypczyńskiego – Mistrzostwa Miasta Poznania

Informacja prasowa Maciej Młodzik tekst , zdjęcie archiwalne

Już w najbliższy weekend, 20-21 czerwca po długiej przerwie wywołanej rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-Cov-2, na torze regatowym Malta w Poznaniu odbędzie się I Puchar Polski – Regaty Kontrolne w Sprincie kajakowym oraz Regaty kajakowe im. Wojciecha Skrzypczyńskiego – Mistrzostwa Miasta Poznania.

Do Poznania przyjedzie ponad 600 zawodników z 48 klubów z całej Polski z członkami Polskiej Kadry Narodowej na czele.

Zawody odbędą się z zachowaniem wytycznych i zaleceń dotyczących zasad bezpieczeństwa w czasie pandemii. Strefa zawodów jest terenem zamkniętym obejmującym: parking nad trybunami na ziemnymi (Parking górny A), wioskę zawodniczą z wyznaczoną strefą dla klubów.

Organizator wyznaczył specjalną strefę przeznaczoną dla dziennikarzy mieszczącą się przy strefie dekoracji.

Regaty dofinansowane ze środków: Ministerstwa Sportu, Urzędu Miasta Poznania, Samorządu Województwa Wielkopolskiego i Wielkopolskiego Stowarzyszenia Sportowego.

Więcej informacji na stronie www.wzkaj.poznan.pl

Lista Klubów

1 Kadra Narodowa …
2 Kadra Narodowa juniorów …
3 WZSN Start Wrocław DS
4 CWZS Zawisza Bydgoszcz KP Paluszczak Tomasz
5 KST Włókniarz Chełmża KP Zdrojewski Maciej
6 UKS Kopernik Bydgoszcz KP Rakowski wiesław
7 UKS Nadwiślanin-Sokół Chełmno KP Lewański Zenon
8 WTS Astoria Bydgoszcz KP Daniel Kara
9 LTK Fala Lublin LU Zbigniew Świderski
10 KKS Nowa Sól LB Cichocki Dariusz
11 KS Admira Gorzów LB Arkadiusz Krajewski
12 KS AZS-AWF Gorzów LB Szewczyk Klaudia
13 KS GPower Gorzów LB Bohdziun Marek
14 ZSR Start Zielona Góra LB DURCZAK Jan
15 KKS Sieradz LD Szymala Piotr
16 KS Spójnia Warszawa MZ Mirosława Świtalska
17 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki MZ Szałkowski Mariusz 501-795
18 WTW Warszawa MZ Andrzej Dryl
19 KKW 1929 Kraków MA BIROS Bogusław
20 MKSW Trzebinia MA Smyk Adam
21 KU AZS Politechnika Opole OP Bartosz Jaszczyński
22 KK Jezioro Tarnobrzeg PK Kwasek Piotr
23 SKS Cresovia Białystok PD Mróz Michał
24 UKS Dojlidy Białystok PD Skowroński Paweł
25 KS Victoria Sztum PM Marek Kuczewski
26 AZS-AWF Katowice SL Pisula Piotr
27 MKS Czechowice-Dziedzice SL Cebula Jakub
28 UKS Świerklaniec SL A.Gacki
29 KS AZS-AWF Poznań WP Maciej Wyszkowski
30 KS Energetyk Poznań WP Wojciechowski Piotr 603671160
31 KS Posnania Poznań WP Marek Schmidt Tadeusz Kasprzak
32 KS Stomil Poznań WP Michal Garstkiewicz
33 KS Warta Poznań WP Oborski Ryszard
34 KTW Kalisz WP Walczykiewicz Zbigniew
35 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej WP Światowiak
36 SSI Start Poznań WP
37 UKS Błyskawica Rokietnica WP test
38 UKS COPAL Trzcianka WP Marek Kordek
39 OKSW Olsztyn WN Kamiński Andrzej, 500 232 559
40 UKS Silvant Kajak Elbląg WN Załuski Wojciech
41 KS Energetyk Gryfino ZP lesław Duma
42 KS Wiskord Szczecin ZP Piotr Szczeszek
43 WTS Orzeł Wałcz ZP Hertel Bogusław Wasielewski Ireneusz

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*