Bartłomiej Bartosiak dołącza do Wisły Puławy

Biuro Prasowe Wisła Puławy tekst i zdjęcie

Bartłomiej Bartosiak dołącza do naszego zespołu. 29-letni wychowanek GKS Bełchatów podpisał roczny kontrakt z opcją przedłużenia na kolejny sezon.

Bartosiak występuje w drugiej linii. Może grać na skrzydle, jako ofensywny pomocnik lub napastnik. Po grze w zespołach juniorskich GKS Bełchatów oraz występach w Młodej Ekstraklasie zadebiutował w dorosłej Ekstraklasie w sezonie 2009/2010 w meczu z Cracovią. W sezonie 2011/2012 przeniósł się pierwszoligowej wówczas Olimpii Elbląg, gdzie rozegrał 22 spotkania. Następnie wrócił do GKS, ponownie zaliczając ekstraklasowe występy, a po spadku zespołu grał także na boiskach 1 ligi. Wiosną 2016 roku reprezentował Stal Stalowa Wola, a następnie ponownie wrócił do Bełchatowa, gdzie grał przez ostatnie cztery lata.

Bartłomiej Bartosiak zapisał na swoim koncie 23 występy w Ekstraklasie, ponad 70 meczów w rozgrywkach 1 ligi oraz 100 spotkań na poziomie 2 ligi. Był jednym z architektów awansu GKS Bełchatów na zaplecze Ekstraklasy w ubiegłym sezonie rozgrywając 33 mecze. Zdobył w nich 6 goli oraz zanotował 10 asyst. W bieżących rozgrywkach zaliczył 20 pierwszoligowych występów, w których zdobył jednego gola.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*