Mateusz Góralski prawoskrzydłowym Energa MKS-u Kalisz

Biuro Prasowe MKS Kalisz tekst i zdjęcia

O miejsce na parkiecie w przyszłym sezonie z Michałem Drejem, jednym z najdłużej związanych z MKS-em zawodników, rywalizował będzie Mateusz Góralski. 26-latek jest wychowankiem Orlen Wisły Płock, w drużynie z Mazowsza rzucił 84 bramki w 50 występach. Prawoskrzydłowy jest również powoływany na zgrupowania reprezentacji Polski B.

Mateusz Góralski zadebiutował w Superlidze w barwach Wisły Płock, ale jako młody skrzydłowy nie mógł liczyć na dużo gry w tak silnym zespole. Po dwóch sezonach przeniósł się do Piotrkowianina Piotrków Trybunalski najpierw rywalizując w I lidze, później awansując razem z drużyną do Superligi. Łącznie w Piotrkowie spędził cztery sezony, a dobre występy poskutkowały powrotem do Płocka i powołaniami do kadry Polski B. Tak w pierwszych, jak i w ostatnich sezonach Mateusz reprezentował drużynę z Płocka w spotkaniach PGNiG Superligi i Ligi Mistrzów.

Na pozycjach skrzydłowych Energa MKS Kalisz do tej pory potwierdził kontrakty Michała Dreja, Michała Czerwińskiego i Mateusza Góralskiego.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*