Zapewnij sobie miejsce na trybunach [nowe wytyczne rządu]!

Biuro Prasowe PGE VIVE Kielce tekst Magda Pluszewska , zdjęcie archiwalne

Za nieco ponad dwa tygodnie, 17 lipca, kibice sportów halowych będą mogli zajmować miejsca na części trybun. To świetna wiadomość dla piłki ręcznej i startujących we wrześniu rozgrywek krajowych i europejskich!

Na rządowej stronie gov.pl [link] ogłoszono nowe regulacje dotyczące organizacji wydarzeń artystycznych i rozrywkowych, w tym m. in. wydarzeń sportowych. Luzowane są kolejne restrykcje, co oznacza, że rozgrywki PGNiG Superligi prawdopodobnie wystartują z udziałem publiczności. Hale sportowe będą udostępnione z zasadami dystansu społecznego, a kibice będą mogli zająć do 50 procent trybun. Rzędy będą musiały być zajmowane naprzemiennie z zachowaniem jednego wolnego miejsca między kibicami.

Jeśli utrzymane zostaną powyższe ograniczenia, pierwszeństwo do wejścia na trybuny będą mieli karnetowicze. Serdecznie zapraszamy do zakupu stałych wejściówek na sezon 2020/21, które poza gwarancją miejsca zawierają pakiet dodatkowych korzyści.

Karnet na sezon 2020/21 gwarantuje:

 • pierwszeństwo zajęcia swoich „starych” miejsc z sezonu 2019/20,
 • pierwszeństwo wejścia do hali na mecze w przypadku ograniczeń liczby widzów (wprowadzimy wówczas system taki, by każdy mógł obejrzeć maksymalną liczbę meczów w zależności od zakresu ograniczeń),
 • docelowo (po zniesieniu ograniczeń liczby widzów): wstęp na wszystkie domowe mecze drużyny PGE VIVE Kielce w ramach PGNiG Superligi wraz z fazą play-off, PGNiG Pucharu Polski oraz spotkania fazy grupowej Ligi Mistrzów
 • zniżkę 50 zł na zakup oryginalnej koszulki meczowej na sezon 2020/21,
 • pakiet zniżek i ofert specjalnych od Partnerów klubu,
 • udział w losowaniu atrakcji specjalnych, takich jak lunche z zawodnikami drużyny PGE VIVE Kielce.

Ceny karnetów na sezon 2020/21:

Kup karnet online

Kup karnet

System ratalny

Zakupu karnetów na sezon 2020/21 można dokonać w dwóch ratach. Pierwszą, w wysokości 50%, należy opłacić w momencie dokonania zakupu. Drugie 50% należy opłacić do 21 sierpnia. Sprzedaż ratalna dostępna jest tylko stacjonarnie, w Hali Legionów.

Godziny otwarcia klubu

Sprzedaży stacjonarnej należy dokonywać w sklepie kibica, w Hali Legionów (ul. Leszka Drogosza 2, Kielce), od poniedziałku do piątku – we wtorki i czwartki w godzinach 10-18, a w poniedziałki, środy i piątki w godzinach 8-16.

Ważne daty

 • 18 czerwca– startuje sprzedaż karnetów online,
 • 19 czerwca– startuje sprzedaż stacjonarna w sklepie kibica, w Hali Legionów (ul. Leszka Drogosza 2, Kielce),
 • 10 lipca – ostatni dzień, w którym karnetowicze z sezonu 2019/20 mogą wykupić swoje miejsce,
 • 11 lipca– niewykupione miejsca trafiają do otwartej sprzedaży,
 • 21 sierpnia – termin opłacenia drugiej raty za karnet w systemie ratalnym.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*