Wydłużamy termin wykupienia karnetów na PGE VIVE Kielce

Biuro Prasowe PGE VIVE Kielce tekst Magda Pluszewska , zdjęcie archiwalne

Ze względu na okres urlopowy oraz liczne prośby kibiców przedłużamy termin wykupienia swoich miejsc w Hali Legionów, w sezonie 2020/21! Posiadacze karnetów na sezon 2019/20 swoje miejsca będą mogli wykupić do północy 23 lipca 2020 r. Krzesełka niezajęte w minionym sezonie cały czas są dostępne dla wszystkich.

W tym roku ze sprzedażą karnetów wystartowaliśmy wyjątkowo szybko. W minionych dniach wielu posiadaczy stałych wejściówek z zeszłego sezonu już wykupiło swoje miejsca na kolejny. Ze względu jednak na okres urlopowy oraz liczne prośby kibiców postanowiliśmy przedłużyć termin wykupienia swoich miejsc w Hali Legionów do 23 lipca, do końca dnia. Po tej dacie ewentualne niewykupione miejscówki trafią do otwartej sprzedaży. Karnety można kupować zarówno on-line jak i stacjonarnie (szczegóły poniżej).

Chyba każdy sympatyk piłki ręcznej stęsknił się za atmosferą panującą podczas meczów drużyny PGE Kielce. Od marca nie mogliśmy ich doświadczyć z powodu panującej pandemii. Zawodnicy na boisko powrócą we wrześniu, a kibice będą mogli znów przeżywać wielkie sportowe emocje, których tak bardzo nam brakuje! Znowu będziemy mieć możliwość wspólnego wspierania naszej drużyny. Czy samemu, czy z rodziną, czy z przyjaciółmi – każdy będzie mógł odreagować wszelkie niepowodzenia, a także poddać się energii płynącej z dopingu kieleckiego młynu. Emocje przed telewizorem to nie to samo co obecność w Hali Legionów!

Żółto-biało-niebiescy ponownie zagrają w Lidze Mistrzów! Każde spotkanie tych rozgrywek gwarantuje najwyższy poziom widowiska z udziałem najlepszych zawodników na świecie. Zakup karnetu to możliwość zobaczenia na żywo gry fantastycznych ekip, w tym rywali kielczan w fazie grupowej: Paris Saint-Germain, MOL-Pick Szeged, HC Vardar 1961, FC Porto Sofarma, Elverum Handball, HC Meshkov Brest czy SG Flensburg-Handewitt.

Najbardziej jednak liczy się wsparcie naszych zawodników, którzy za żółto-biało-niebieskie barwy oddają na parkiecie ogrom zdrowia. Gratką dla kibiców będzie ujrzenie w akcji nowych zawodników PGE Kielce: Michała Olejniczaka, Szymona Sićko, Nicolasa Tournat, Haukura Thrastarsona, Sebastiana Kaczora i Sigvaldiego Gudjonssona. Wykupienie swojego miejsca w Hali Legionów to także wsparcie dla klubu, który walczy o stabilizację w sytuacji kryzysu spowodowanego pandemią koronawirusa.

Karnetowicze będą w uprzywilejowanej pozycji w przypadku ograniczeń liczby osób na trybunach. Dodatkowo, wszyscy posiadacze karnetów otrzymają pakiet dodatkowych korzyści.

Karnet na sezon 2020/21 gwarantuje:

 • pierwszeństwo zajęcia swoich „starych” miejsc z sezonu 2019/20,
 • pierwszeństwo wejścia do hali na mecze w przypadku ograniczeń liczby widzów (wprowadzimy wówczas system taki, by każdy mógł obejrzeć maksymalną liczbę meczów w zależności od zakresu ograniczeń),
 • docelowo (po zniesieniu ograniczeń liczby widzów): wstęp na wszystkie domowe mecze drużyny PGE VIVE Kielce w ramach PGNiG Superligi, PGNiG Pucharu Polski oraz spotkania fazy grupowej Ligi Mistrzów,
 • zniżkę 50 zł na zakup oryginalnej koszulki meczowej na sezon 2020/21,
 • pakiet zniżek i ofert specjalnych od Partnerów klubu,
 • udział w losowaniu atrakcji specjalnych, takich jak lunche z zawodnikami drużyny PGE VIVE Kielce.

Ceny karnetów:

Sprzedaż karnetów online

Karnety można kupować online za pomocą systemu eBilet. Do 23 lipca posiadacze karnetów z sezonu 2019/20 mogą wykupić swoje „stare” miejsca (przy zakupie online należy podać w odpowiedniej rubryce numer aktualnego karnetu). Po tej dacie niewykupione miejsca trafią do otwartej sprzedaży.

Kup karnet

Sprzedaż karnetów stacjonarna

Stacjonarnie karnety można kupować w sklepie kibica, w Hali Legionów (ul. Leszka Drogosza 2, Kielce). Goidzny otwarcia sklepu w dni powszednie:

 • poniedziałki, środy, piątki: od 8:00 do 16:00,
 • wtorki, czwartki: od 10:00 do 18:00.

System ratalny

Zakupu karnetów na sezon 2020/21 można dokonać w dwóch ratach. Pierwszą, w wysokości 50%, należy opłacić w momencie dokonania zakupu. Drugie 50% należy opłacić do 21 sierpnia. Sprzedaż ratalna dostępna jest tylko stacjonarnie, w Hali Legionów.

 

Ważne daty

 • 18 czerwca– startuje sprzedaż karnetów online,
 • 19 czerwca– startuje sprzedaż stacjonarna w sklepie kibica, w Hali Legionów (ul. Leszka Drogosza 2, Kielce),
 • 23 lipca – ostatni dzień, w którym karnetowicze z sezonu 2019/20 mogą wykupić swoje miejsce,
 • 11 lipca– niewykupione miejsca trafiają do otwartej sprzedaży,
 • 21 sierpnia – termin opłacenia drugiej raty za karnet w systemie ratalnym.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*