Martin Ševela podpisał nową umowę! | #Sevela2022

Biuro Prasowe Zagłębie Lubin SA tekst i zdjęcia

Z radością informujemy, że pierwszy trener KGHM Zagłębia Lubin, Martin Ševela podpisał nowy kontrakt z naszym Klubem. Umowa słowackiego szkoleniowca będzie obowiązywać do zakończenia sezonu 2021/2022. Jednocześnie swoją trenerską karierę w lubińskim klubie będzie kontynuował asystent Ivan Vrabec, który również parafował dwuletni kontrakt.

Martin Ševela został zatrudniony w naszym klubie 16 września 2019 roku. Debiut w roli pierwszego szkoleniowca zaliczył już 5 dni później w zremisowanym spotkaniu ze Śląskiem Wrocław (4:4). Dotychczasowy bilans 44-letniego trenera to 14 zwycięstw, 6 remisów i 11 porażek.
Ševela jest również znany z promowania ofensywnego stylu gry. Za jego kadencji „Miedziowi” strzelili aż 55 goli! Średnia punktów zdobyta przez słowackiego szkoleniowca i jego zespół wynosi 1,55 punktu na mecz.

Trenerze, gratulujemy i życzymy powodzenia!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*