Trener hokejowej reprezentacji U18 ogłosiła powołania do kadry narodowej

Biuro Prasowe PZHL tekst , zdjęcie archiwalne

Nowa selekcjonerka hokejowej kadry U18 powołała 34 zawodniczki (oraz dodatkowo 7 zawodniczek rezerwowych) na zgrupowanie w Opolu, które odbędzie się w dniach 19-26 sierpnia. 

– Niestety ze względu na pandemię dwie czołowe zawodniczki będą już w swoich klubach. Mowa tu o Julii Zielińskiej oraz Wiktorii Sikorskiej. Obowiązkowa kwarantanna skomplikowałaby ich podróżowanie – mówi Magdalena Jabłońska, trener kadry narodowej juniorek U18.

Na 19 sierpnia zaplanowana jest zbiórka zawodniczek na lodowisku w Spodku i wyjazd do Opola.

Na zgrupowanie szkoleniowe Kadry Narodowej U18 zostały powołane następujące zawodniczki:

Błaszków Maja (MUKS Orlik Opole), Brzezińska Maja (GKS Stoczniowiec Gdańsk), Bula Amelia (KHNLK Kojotki Naprzód Janów), Bulas Laura (KHNLK Kojotki Naprzód Janów), Górska Aleksandra (SKKH Atomówki GKS Tychy), Grzelak Julia (GKS Stoczniowiec Gdańsk), Hachuła Lena ( KHNLK Kojotki Naprzód Janów), Jaskulska Olga (GKS Stoczniowiec Gdańsk), Juszczak Agata (KH Polonia Bytom), Kędra Wiktoria (SSKH Atomówki GKS Tychy), Kobus Alicja (PTK Kozice Poznań), Kot Anna (UKHK Unia Oświęcim), Langner Aleksandra (UKHK Unia Oświęcim), Łapińska Julia (GKS Stoczniowiec Gdańsk), Łąpieś Magdalena (GKS Stoczniowiec Gdańsk(, Miłkowska Karolina (PTH Kozice Poznań), Mota Alicja (KH Polonia Bytom), Nosal Natalia (UKS KTH Krynica), Pierwoła Karolina (MMKS Podhale Nowy Targ), Radomska Katarzyna (UKH Białe Jastrzębie), Ratajczyk Nadia (GKS Stoczniowiec Gdańsk), Rduch Zuzanna (UKH Białe Jastrzębie), Secemska Katarzyna (KHNLK Kojotki Naprzód Janów), Skręt Julia (KH Polonia Bytom), Sowa Alicja (KH Polonia Bytom), Szafarczyk Zuzanna (KHNLK Kojotki Naprzód Janów), Talanda Ida (KTH KM Krynica), Twardy Maja (UKS Zagłębie Sosnowiec), Wójcik Patrycja (KH Polonia Bytom), Zaborowska Julia (KH Polonia Bytom), Zaborska Anna (UKHK Unia Oświęcim), Zaborska Katarzyna (UKHK Unia Oświęcim), Zięba Lena (KH Polonia Bytom), Żyła Justyna (UKHK Unia Oświęcim).

Zawodniczki rezerwowe

Chorzępa Weronika (KH Polonia Bytom), Figiel Magdalena (KHNLK Kojotki Naprzód Janów), Frankowska Laura (SKKH Atomówki GKS Tychy), Jachym Aleksandra (KH Polonia Bytom), Olszewska Magdalena (KS Cracovia 1906 Kraków), Wencel Nikola (KHNLK Kojotki Naprzód Janów), Wesołek Dominika (KHNLK Kojotki Naprzód Janów).

Kierownictwo KN Juniorek U18:

Jabłońska Magdalena – Trener główny KN Juniorek U18

Czarnecka Ewelina – Trener asystent KN Juniorek U18

Czaplik Magdalena – Trener asystent KN Juniorek U18 / Kierownik

Skrabalak Mateusz – Trener asystent KN Juniorek U18

Wieczorek Artur – Serwisant KN Juniorek U18

Kowalik Jolanta – Fizjoterapeutka KN Juniorek U18

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*