Najlepszy zawodnik Amp Futbol Ekstraklasy w Legii Warszawa

Biuro Prasowe Legia Warszawa tekst Izabela Kruk , zdjęcia Bartosz Astowski

Poważne wzmocnienie sekcji ampfutbolu Legii Warszawa. Do drużyny przechodzi czołowy zawodnik Amp Futbol Ekstraklasy i reprezentant Polski: Bartosz Łastowski.

Bartosz Łastowski to najlepszy zawodnik i król strzelców minionego sezonu Amp Futbol Ekstraklasy. Jest także reprezentantem Polski z dorobkiem 86 meczów, 80 goli i 31 asyst. Ma na swoim koncie także tytuł króla strzelców Euro 2017.

– Przyjście Bartka do drużyny Legii Warszawa oznacza dla nas duży zastrzyk jakości. Jeżeli ktoś słyszał o amp futbolu to zapewne słyszał o „polskim Messim”. Powoli realizujemy swój plan rozwoju, to długofalowy projekt w kierunku profesjonalizacji naszego sportu. Bardzo dziękujemy naszym sponsorom i partnerom, bez nich nie moglibyśmy pozwolić sobie na takie kroki, jak pozyskanie Bartka – powiedział Mateusz Szczepaniak, trener Sekcji Amp Futbolu Legii Warszawa.

Nowo pozyskany zawodnik jest aktualnym mistrzem Polski. Ten tytuł zdobył wraz z drużyną Kuloodpornych Bielsko-Biała. Właśnie stamtąd trafił do Warszawy.

– Przejście do Legii to kolejny ważny krok w mojej karierze. To kolejne cele, wyzwania, nowe doświadczenie. Priorytetem jest zdobycie dla mnie drugiego z rzędu Mistrzostwa Polski i zagranie w ampfutbolowej lidze mistrzów. Chciałbym przywieźć z tej imprezy medal, najlepiej złoty – powiedział Bartosz Łastowski.

Sezon 2020 Amp Futbol Ekstraklasy rusza we wrześniu 2020 roku.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*