Stadion Lekkoatletyczny POSiR Golęcin gotowy po remoncie. Rusza sprzedaż biletów online na Poznań Athletics Grand Prix 2020

Informacja prasowa POSiR tekst i zdjęcie Filip Borowiak

Zakończyła się modernizacja stadionu Lekkoatletycznego na Golęcinie. Od piątku 31 lipca treningi na obiekcie mogą wznowić kluby sportowe oraz osoby trenujące indywidualnie. Obiekt jest czynny w godzinach 6.00 – 22.00.

Dzięki pracom prowadzonym od marca przez Poznańskie Inwestycje Miejskie stadion zyskał nową nawierzchnię bieżni, nowe rozbiegi do rzutu oszczepem, skoku o tyczce i skoku wzwyż oraz rzutnię do rzutu młotem i dyskiem. Modernizacja umożliwia rozgrywanie na Golęcinie zawodów rangi Mistrzostw Polski, a także mityngów lekkoatletycznych o charakterze międzynarodowym.

Poznań Athletics Grand Prix – ruszyła sprzedaż biletów

Międzynarodowy sprawdzian po modernizacji obiekt na Golęcinie przejdzie 11 września w czasie mityngu Poznań Athletics Grand Prix 2020. Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji uruchomiły już sprzedaż biletów na to wydarzenie. Zgodnie z obowiązującymi wytycznymi związanymi z SarsCov-2 na golęciński stadion będzie mogło wejść ponad 1000 osób. Zakup biletów na mityng jest możliwy wyłącznie online za pośrednictwem platformy ToBilet.pl do wyczerpania miejsc.

Ceny biletów:

– bilet normalny – 20,00 zł,

– bilet ulgowy – 10 00 zł,

– bilet normalny dla posiadacza Poznańskiej Karty Rodziny Dużej – 15 zł (25% zniżki),

– bilet ulgowy dla posiadacza Poznańskiej Karty Rodziny Dużej – 7,50 zł (25% zniżki).

Bilety można kupić na stronie: https://bilety.posir.poznan.pl/poznan-athletics-grand-prix-2020-1.html. Dzieci do lat 3 oraz osoby niepełnosprawne mają darmowy wstęp.

Znamy pierwszą gwiazdę mityngu

Z wielką radością rozpoczynamy prezentację zawodników, którzy wezmą udział w 2. edycji Poznań Athletics Grand Prix 2020! Wyjątkowa postać, wspaniała sprinterka z niemałymi osiągnięciami, która potrafi na tartanie czynić cuda to Patrycja Wyciszkiewicz-Zawadzka! Mistrzyni Europy z Berlina 2018 w sztafecie 4x400m z czasem 3:26,59 – jedna z czterech “Aniołków Matusińskiego”. Wraz z Małgorzatą Hołub-Kowalik, Anną Kiełbasińską i Justyną Święty-Ersetic ustanowiły rekord Europy podczas światowych zawodów IAAF w Jokohamie (maj 2019). Podczas Mistrzostw Świata w Dosze (2019) zdobyła srebrny medal w sztafecie 4x400m z wynikiem 3:21,89. Patrycja jest zawodniczką AZS Poznań. Jej życiowe rekordy to:

– Bieg na 400 metrów (stadion) – 51,31 (2015),

– Bieg na 400 metrów (hala) – 52,51 (2017).

Niebawem będziemy informować o kolejnych lekkoatletach, którzy przyjęli zaproszenie do startu w poznańskim mityngu. Wszystkie informacje na temat imprezy można znaleźć na stronie https://gpathletics.poznan.pl/

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*