Udana inauguracja sezonu drużyny rezerw KGHM Zagłębia Lubin

Biuro Prasowe Zagłębie Lubin S.A. tekst , zdjęcie archiwalne

Druga drużyna KGHM Zagłębia udanie rozpoczęła rywalizację w III lidze. Zawodnicy trenera Adama Buczka pokonali w wyjazdowym spotkaniu zespół Gwarka Tarnowskie Góry 4:0, a piłkę w siatce rywala umieścili kolejno Adam Borkowski, Bartek Zynek, Kacper Lepczyński i Błażej Czuban

1. KOLEJKA III LIGI

Gwarek Tarnowskie Góry – KGHM Zagłębie II Lubin 0:4

Bramki: Borkowski 16, Zynek 28, Lepczyński 45, Czuban 78

KGHM Zagłębie II Lubin: 1. Kalinowski – 2. Borkowski, 3. Rogalski, 4. Lepczyński, 5. Romanski, 6. Kizyma, 7. Zynek (65′ 17. Kusztal), 8. Dudziński, 9. Czuban, 10. Więcek (75′ 18. Kłudka), 11. Hanc (45′ 16. Laskowski).

– Ciężko jest nie być zadowolonym po takim meczu, gdy zespół wygrywa cztery do zera. Zagraliśmy dobre spotkanie, dlatego jestem bardzo zadowolony z chłopaków, którzy stanęli na wysokości zadania. Mieliśmy przetarcie w Pucharze Polski, z zespołami z niższych lig, a w finale przegraliśmy z rywalem z naszej ligi, ale wiedzieliśmy, że słabego meczu nie zagraliśmy. Dziś zagraliśmy bardzo skutecznie, a to miało duże znaczenie. Realizowaliśmy nasze założenia taktyczne, za co chcę jeszcze raz naszym zawodnikom podziękować. Realizujemy swoje cele, ale po pierwszym meczu nie wybiegamy za daleko w przyszłość – powiedział po spotkaniu trener “Miedziowych”, Adam Buczek.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*