Taylor Sander jest już w Bełchatowie!

Biuro Prasowe PGE Skra Bełchatów tekst i zdjęcia

Nareszcie! Taylor Sander, amerykański przyjmujący, który w przyszłym sezonie będzie grał w PGE Skrze, jest już w Bełchatowie. Siatkarz w poniedziałkowe popołudnie przyleciał do Polski i wkrótce dołączy do drużyny, by rozpocząć przygotowania do nowego sezonu PlusLigi.

Sander z rodziną wylądował po godz. 16 na lotnisku w Warszawie. – Jesteśmy zmęczeni, ale podróż przebiegła dobrze – mówił nasz siatkarz zaraz po wyjściu z hali przylotów. Stamtąd cała trójka pojechała do Bełchatowa, by urządzić się w mieszkaniu.

Przyjmujący przebywa na kwarantannie, a we wtorek przejdzie test na obecność COVID-19. Od jego wyników zależą dalsze plany wobec siatkarza PGE Skry. – Wszyscy się cieszymy z przyjazdu Taylora do Polski – nie ukrywa radości Michał Mieszko Gogol, trener PGE Skry.

Przypomnijmy, że Sander uznawany jest za jednego z najlepszych przyjmujących na świecie. Grał m.in. w Sadzie Cruzeiro, Cucine Lube Civitanova czy Calzedonii Werona. Jest także brązowym medalistą igrzysk olimpijskich oraz zwycięzcą Ligi Światowej.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*