Kolejne sukcesy na plaży

Biuro Prasowe #VolleyWrocław tekst i zdjęcia Krystian Janisz

Młody #VolleyWrocław z kolejnymi sukcesami w plażówce. Tym razem młode wrocławianki zajęły wysokie miejsca w mistrzostwach Polski kadetek w plażówce.

W zeszły weekend w Mysłowicach odbyły się finały mistrzostw Polski kadetek w plażówce. #VolleyWrocław reprezentowały dwie pary – Julia Kleszcz wraz z Ewą Kobielą oraz Karolina Woźniak wraz z Joanną Chorążą, która zastąpiła kontuzjowaną Julię Pańko.

Młode siatkarki spisały się bardzo dobrze – para Kleszcz/Kobiela zajęły ostatecznie ósme miejsce. Para Woźniak/Chorąża dostała się do ścisłej szóstki turnieju, jednak drugiego dnia zmagań dały się we znaki trudy turnieju i ostatecznie młode wrocławianki zajęły szóste miejsce.

W tym roku młode siatkarki #VolleyWrocław z powodzeniem rywalizowały w mistrzostwach Polski w piłce plażowej – dotarły do półfinałów młodziczek oraz finałów w kategorii kadetek i juniorek. W finałach juniorek – para Pańko/Woźniak musiała skreczować w związku z kontuzją Julii Pańko. W finałach kadetek – udało się zająć 6. i 8. miejsce.

Przed młodzieżą kilka dni przerwy, a od 16 sierpnia udadzą się na przedsezonowe zgrupowanie do Karpacza. We Wrocławiu, na wspólnych treningach z seniorkami, pozostaną nadal Joanna Chorąża oraz Julia Kleszcz. Proces rehabilitacji po kontuzji przechodzi Julia Pańko.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*