Siatkarki Energa MKS-u Kalisz rozpoczynają sparingi. Dwumecz z Reprezentacją Polski Juniorek

Biuro Prasowe MKS Kalisz tekst i zdjęcie

Zespół trenera Jacka Pasińskiego kontynuującego swój kontrakt w drużynie okres przygotowawczy rozpoczął 15 lipca. Zawodniczki miały okazję wziąć udział w plażowym Pre-Zero Grand Prix organizowanym przez PLS, ale w piątek i sobotę rozegrają pierwsze sparingi w hali. Do Kalisza przyjeżdża Reprezentacja Polski Juniorek prowadzona przez trenera Wiesława Popika, niestety ze względów bezpieczeństwa epidemiologicznego spotkania odbędą się bez udziału kibiców. 

Już pod koniec lipca na plaży można było zobaczyć nowe zawodniczki w kaliskiej drużynie. Obok pozostającej w zespole Zuzanny Szperlak na krakowskiej plaży zagrała Karolina Bednarek, Magdalena Damaske i Ewelina Polak. Skład uzupełniły świeżo upieczone złote medalistki Mistrzostw Polski Juniorek: Julia Szczurowska i Julia Papszun. Na pierwsze halowe spotkania przygotowawcze przyjeżdża kadra prowadzona przez trenera Wiesława Popika, gdzie również znajdują się zawodniczki, które występowały w kaliskim turnieju o Mistrzostwo Polski. Ze względów bezpieczeństwa epidemiologicznego na halę nie zostaną wpuszczone również media. Fotorelacja zostanie udostępniona po meczu razem z informacją prasową. Ewentualne pytania prosimy wysyłać na adres: media@mks-kalisz.pl

Spotkania rozpoczną serię sparingów przed nowym sezonem TAURON Ligi. Siatkarki Energa MKS-u Kalisz rozpoczną rozgrywki w trzeci weekend września wyjazdowym meczem z PTPS-em Piła. Tydzień później, w drugiej kolejce zmierzą się w Hali Arena z BKS-em Stalą Bielsko-Biała.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*