Wisła Płock remisuje z Lechem Poznań

Biuro Prasowe Wisła Płock tekst Michał Łada  , zdjęcia Sebastian Wiciński / Wisła Płock S.A.​

W meczu 2. kolejki PKO BP Ekstraklasy 2020/2021, w którym Wisła Płock zremisowała na wyjeździe z Lechem Poznań 2:2 (1:0).

Radosław Sobolewski (Wisła Płock):

– Jestem bardzo zadowolony z postawy moich piłkarzy. Na początku chciałbym podkreślić, że bardzo dobrze dzisiaj biegali. Dobrze wyglądamy także fizycznie, w związku z czym jesteśmy w stanie nawiązać walkę z tak groźnym przeciwnikiem jak Lech Poznań, szczególnie przy Bułgarskiej. Kolejna rzecz to wypełnianie planu na ten mecz. Tutaj również z naszej strony wyglądało to dobrze. Zauważyłem progres, jeśli chodzi o sytuacje podbramkowe i liczbę strzałów, w pierwszym meczu oddaliśmy jeden celny, teraz było nieco lepiej. Powtórzę to co powiedziałem po spotkaniu ze Stalą Mielec przed nami jeszcze dużo pracy nad tym, aby zespół graj jeszcze lepiej, bardziej zdecydowanie, w nowym ustawieniu na pewno potrzeba do tego czasu, bo pewne automatyzmy muszą się wytworzyć.


Dariusz Żuraw (Lech Poznań):

– Na gorąco tudno zebrać myśli. Wydaje mi się, że pierwsza połowa była słabsza w naszym wykonaniu. W drugiej zrobiliśmy dużo, żeby odwrócić losy spotkania i to się udało. Strzeliliśmy dwie bramki i w naiwny sposób starciliśmy bramkę w końcówce. To są elementy nad którymi musimy pracować, za dużo było błędów w defensywie. Tak samo było w Lubinie, gdzie długimi fragmentami byliśmy lepsi, a nie przywieźliśmy do domu punktu. Dużo pracy przed nami w czasie przerwy na kadrę. 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*