FEN Summer Camp: 2 szczęśliwców podpisało kontrakty z FEN

Biuro Prasowe FEN tekst i zdjęcie

FEN Summer Camp dobiegł końca, więc federacja FEN wybrała zawodniczkę i zawodnika, którzy podpiszą kontrakty zawodowe i zadebiutują na jednej z kolejnych gal.
Sprzedaż biletów na galę FEN 30: LOTOS Fight Night odbywa się pod linkiem:  TUTAJ.
Szczęśliwcami są Barbara Nalepka, która będzie rywalizowała w formule K-1 w limicie wagowym do 52 kilogramów oraz Paweł Bielic, który jest wzmocnieniem kategorii lekkiej w formule MMA. Zawodnicy na kontrakty w FEN zapracowali dzięki dobrej postawie podczas obozu.
Na koniec FEN Summer Camp zorganizowano sparingi, na które przyjechali zawodnicy z całej Polski. Podczas nich Paweł Jóźwiak, Prezes FEN, wraz z trenerami wypatrzyli kolejnych trzech zawodników, którzy są pod lupą federacji i być może również otrzymają swoje szanse. O dalszych ich losach i ewentualnych propozycjach kontraktowych federacja będzie informowała w kolejnych komunikatach.
„Zarówno Basia, jak i Paweł, bardzo spodobali mi się podczas FEN Summer Camp, dlatego dostali propozycję podpisania kontraktów z naszą federacją. Obóz stał na bardzo wysokim poziomie sportowym, więc kolejnych trzech zawodników również jest pod naszą obserwacją i mają szanse na propozycje z naszej strony. Obóz FEN i sesja sparingowa to droga, która zmierza w kierunku naszej federacji” – powiedział Prezes FEN, Paweł Jóźwiak.
FEN Social Media:
Facebook:  facebook.com/fightexclusivenight/
Twitter:  twitter.com/fenmma
Instagram:  instagram.com/fightexclusivenight/

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*