Komitet organizacyjny ME spotkał się po raz pierwszy

Biuro Prasowe PZHT tekst Filip Sobczak , zdjęcie archiwalne

We wtorek (8 września) odbyło się inauguracyjne spotkanie komitetu organizacyjnego Mistrzostw Europy. Impreza zostanie zorganizowana w sierpniu przyszłego roku w Gnieźnie.

Przyszłoroczne Mistrzostwa Europy gr. B w hokeju na trawie zbliżają się wielkimi krokami. 8 września w Gnieźnie odbyło się inauguracyjne spotkanie komitetu organizacyjnego imprezy. Zebrani omówili szczegóły organizacyjne i wyznaczyli zadania oraz cele zespołu na najbliższe tygodnie oraz miesiące. Efekty będą przedstawiane na bieżąco za pośrednictwem związkowych mediów.

Kolejne spotkanie komitetu organizacyjnego ME w Gnieźnie odbędzie się jeszcze w tym miesiącu. W jego skład weszli: Rafał Grotowski (przewodniczący), Piotr Wilkoński (szef zespołu wykonawczego), Mateusz Grochal (dyrektor organizacyjny turnieju), Krzysztof Rachwalski, Filip Sobczak, Marcin Nowaczyk, Mariusz Orzeł, Grzegorz Buczkowski, Waldemar Rewers (współorganizator z ramienia Urzędu Miasta Gniezna) oraz Marek Lisiecki (współorganizator z ramienia GOSiR).

Przypomnijmy, że Mistrzostwa Europy gr. B w hokeju na trawie zostaną zorganizowane od 15 do 21 sierpnia 2021 roku. Weźmie w nich udział osiem zespołów: Austria, Chorwacja, Irlandia, Włochy, Szwajcaria, Szkocja, Ukraina oraz Polska.

Areną zmagań będzie stadion im. Alfonsa Flinika w Gnieźnie. To jeden z najlepszych obiektów w naszym kraju. W 2015 roku boisko zostało oddane do użytku po modernizacji – wymianie nawierzchni. Trzy lata później w Gnieźnie odbył się turniej eliminacyjny Hockey World Series. Biało-czerwoni zajęli wówczas pierwsze miejsce.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*