Milad Ebadipour: Tęskniliśmy za siatkówką

Biuro Prasowe PGE Skra Bełchatów tekst , film , zdjęcie archiwalne

– Musimy przycisnąć od początku sezonu i mam nadzieję, że jutro pokażemy nasz potencjał i naszą siłę – mówi Milad Ebadipour, przyjmujący PGE Skry Bełchatów.

Przypomnijmy, że PGE Skra ostatni ligowy mecz rozegrała 6 marca i pokonała po pięciu setach Cerrad Eneę Czarnych Radom. W sobotę bełchatowianie będą mieli okazję powrotu na boisko. – To znakomite uczucie, bo rozpoczynamy sezon po pięciu czy sześciu miesiącach przerwy. Tęskniliśmy za tym, tęskniliśmy za siatkówką. Chcemy kontynuować granie i czujemy się naprawdę fajnie – mówi Ebadipour.

Oczekiwania wobec najbliższego sezonu PGE Skry są duże. Celem drużyny, jak od wielu lat, jest mistrzostwo Polski. W sezonie 2020/2021 PGE Skra może wywalczyć je po raz dziesiąty. – Ale tak naprawdę każdy kolejny jest dla nas ważny – podkreśla Irańczyk. – Jeśli nie narzucimy swojej gry, to możemy przegrać. Musimy przycisnąć od początku sezonu i mam nadzieję, że jutro pokażemy nasz potencjał i naszą siłę. Musimy każdego dnia być lepsi, dlatego chcemy wygrać najbliższy mecz.

Mecz rozpocznie się w sobotę o godz. 17.30. – Nie będzie łatwo o wygraną, ale to bardzo ważne, żeby wejść w sezon ze zwycięstwem i wierzę, że tak się stanie – kończy Ebadipour.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*