Planowa wygrana!

Informacja prasowa WKS Grunwald Poznań tekst Waldemar Serowski , zdjęcie archiwalne

LKS Gąsawa – WKS Grunwald Poznań 1:5 (0:2, 0:0, 0:2, 1:1)
Bramki strzelili: Mikołaj Gumny -2, Artur Mikuła -1, Mateusz Hulbój -1, Michał Lange -1.
W sobotę ( 26.09.2020) nasi hokeiści na trawie gościli na Pałukach, gdzie wygrali z drużyną gospodarzy z Gąsawy. Była to planowa wygrana i po tym spotkaniu WKS Grunwald Poznań został samodzielnym liderem Hokej Superligi. Sam mecz nie był emocjonującym widowiskiem, ale przy niskiej skuteczności naszych graczy wygrana jest wartościowym łupem. W końcu przebudził się i strzelił bramki Mikołaj Gumny i wszyscy mamy nadzieję, że forma naszego zawodnika będzie stale rosła. Już w najbliższą sobotę 03.10.2020 o godz. 16.00 nasza drużyna zmierzy się w derbach Poznania z AZS AWF Poznań. Zapraszam wszystkich na ten mecz, gdyż spotkania z akademikami zawsze należą do wyrównanych i emocjonujących.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*