Adam Ratajczyk nowym zawodnikiem KGHM Zagłębia!

Biuro Prasowe Zagłębie Lubin S.A.

Z radością informujemy, że 18-letni Adam Ratajczyk został nowym zawodnikiem KGHM Zagłębia Lubin. Skrzydłowy związał się z naszym Klubem 4-letnim kontraktem.

Adam Ratajczyk swoją karierę rozpoczynał w zespole Znicza Pruszków. Utalentowany piłkarz występował w juniorskich drużynach pruszkowskiego klubu przez siedem lat, po czym został pozyskany przez łódzki ŁKS. Rundę jesienną sezonu 2018/19 spędził w rezerwach „Rycerzy Wiosny”, natomiast w lutym 2019 roku Adam został włączony do pierwszego zespołu, z którym wywalczył awans do Ekstraklasy.

Na najwyższym szczeblu ligowym młodzieżowy reprezentant Polski był jednym z wyróżniających się graczy ŁKS-u, szczególnie w rundzie wiosennej, gdy na stałe wywalczył miejsce w wyjściowej jedenastce. Ratajczyk uzbierał łącznie 18 występów w PKO Ekstraklasie, a także raz wpisał się na listę strzelców w spotkaniu z „Miedziowymi”. Młody zawodnik rozpoczął obecny sezon w podstawowym składzie łodzian, notując występy we wszystkich czterech dotychczasowych kolejkach pierwszoligowych rozgrywek, dokładając do tego również jedną asystę.

Adam, witamy w Lubinie i życzymy jak najwięcej sukcesów w barwach KGHM Zagłębia!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*