Warcianki lepsze od AZS UAM I

Źródło WZPN -Piłka Kobieca i Warta Poznań Lejdis, zdjęcia Łukasz Wenclewski

W derbach IV ligi również dopisujemy 3 punkty po wygranym meczu 2-1 z KU AZS UAM Poznań
Mimo bramki straconej w 11 minucie meczu wygrywamy z mocnym zespołem UAM po meczu pełnym walki, determinacji i konsekwencji w działaniu.
Do wyrównania doprowadziliśmy jeszcze przed przerwą. Pięknym strzałem z rzutu wolnego podyktowanym na Julce Rusinek popisała się Basia Wierzbińska. Natomiast tuż po zmianie stron prowadzenie naszej drużynie dała Oliwia Czuba. Dudek “w swoim stylu” założyła pressing na bramkarce gości zmuszając ją do błędu, po którym wyszliśmy na prowadzenie.
Rywalki próbując odrobić wynik stwarzały sobie groźne sytuacje, po jednym ze strzałów uratował nas słupek.
Na ogromne brawa zasługuje cała drużyna która konsekwentnie walczyła w defensywie stwarzając sobie przy tym kolejne sytuacje strzeleckie. Po jednej z takich akcji strzał Zuzy Greser zatrzymał się na poprzeczce.
Dziś byliśmy zespołem walczącym, dominującym i w pełni zaangażowanym. Zagraliśmy świetne spotkanie, a każda z zawodniczek dała z siebie 200%

Dzisiaj na bocznym boisku na Golęcinie zawodniczki Warty Poznań rozegrały mecz 5 kolejki RED BOX IV Liga Kobiet z zespołem AZS UAM Poznań . W derbach Poznania lepszym zespołem były zawodniczki Warty Poznań .

Warta Poznań – AZS UAM I Poznań 2:1