Milan Obradović piłkarzem Wisły Płock

Biuro Prasowe Wisła Płock tekst i zdjęcie Michał Łada

Miło nam poinformować, że po pozytywnym przejściu testów medycznych serbski obrońca Milan Obradović podpisał trzyletni kontrakt z Wisłą Płock, obowiązujący do 30 czerwca 2023. W umowie zawarto jednak zapis umożliwiający przedłużenie współpracy o kolejny rok.

21-letni Milan Obrodović (ur. 27 grudnia 1999 roku) to mierzący 189 cm wzrostu wychowanek FK Kopaonik, który ostatnio występował w FK Napredak Kruševac. W barwach tego klubu zadebiutował w serbskiej ekstraklasie i do tej pory zagrał w 32 ligowych spotkaniach. W sezonie 2020/2021 ma na swoim koncie jeden występ, ale już w poprzednich rozgrywkach na boisku pojawiał się w sumie 20 razy (1 298 minut).

Środkowy obrońca z Serbii w Płocku przebywał przez kilka ostatnich dni. Obejrzał mecz z Wartą Poznań, a następnie przeszedł szereg niezbędnych badań medycznych przed finalizacją transferu. W piątek w siedzibie klubu doszło natomiast do podpisania stosownych dokumentów, a chwilę wcześniej nowy stoper miał okazję nieco zwiedzić nasze miasto – płocką starówkę, Wzgórze Tumskie czy pasaż im. znanego w świecie, serbskiego językoznawcy Vuka Karadzicia. Teraz Obradović bez żadnych przeszkód będzie mógł już dołączyć do drużyny Radosława Sobolewskiego.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*