FEN 30 Wrocław

Informacja prasowa FEN tekst i zdjęcia

Jubileuszowa gala organizacji FEN odbyła  się we Wrocławiu a na karcie walk zobaczyliśmy  dziesięć pojedynków w K-1 i MMA. W najważniejszej walce wieczoru Robert Bryczek (MMA 11-3) zmierzył  się z Virgiliu Frasineac (MMA 9-1) a stawką pojedynku był tytuł mistrza FEN w wadze półśredniej.

W drugiej walce wieczoru, w walce na zasadach K-1 Wojciech Wierzbicki (18-4) zmierzył się z Dominikiem Zadorą (24-8). Stawką w tej walce był mistrzowski pas kategorii półśredniej.

 

Federacja FEN przyznała bonusy za galę FEN 30: LOTOS Fight Night WROCŁAW, która 3 października odbyła się w hali Orbita.
Za najlepszy nokaut uznano skończenie walki, które kibicom zaserwował  Piotr Poniedziałek. W pierwszej odsłonie naporu uderzeń wojownika ze Śląska nie wytrzymał Oktawian Olejniczak.
Za najlepsze poddanie doceniono  Wojciecha Janusza, który również w premierowej rundzie gilotyną skończył walkę z Michałem Gutowskim.
Nagroda za najlepszą walkę gali FEN 30 wędruje do  Dominika Zadory i Wojciecha Wierzbickiego. Japoński Drwal wygrał ten pojedynek na pełnym dystansie pięciu rund i po raz drugi został mistrzem FEN w kategorii do 77 kilogramów.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*