Box Logistics Waterpolo Poznań wraca do gry

Biuro Prasowe Box Logistics Waterpolo Poznań tekst Adam Tawiński

W nadchodzący weekend w Termach Maltańskich zawodnicy z Poznania zainaugurują nowy sezon Ekstraklasy meczami przeciwko Neptunowi Łódź.

Ponad pół roku po rozegraniu ostatnich spotkań w przerwanym sezonie 2019/2020 piłkarze wodni Box Logistics Waterpolo Poznań rozpoczną zmagania najwyższej klasy rozgrywkowej w niezmienionym składzie. Drużynie udało się utrzymać zawodników, których pozyskała przed rundą wiosenną minionego sezonu, co oznacza, że do gry wracają z nadziejami na walkę o najwyższe lokaty. Przypomnijmy, że do zespołu w zimowym okienku transferowym dołączyło aż siedmiu zawodników. Dwóch ze Szczecina oraz pięciu, którzy na swoim koncie mają występy w warszawskiej Legii. Zarówno zawodnicy jak też trenerzy są spragnieni gry i obiecują walkę do ostatniego tchu.

Istotną informacją dla kibiców jest również fakt, że drużynę niezmiennie wspiera finansowo Wydział Sportu Urzędu Miasta Poznania, a ze sponsorowania klubu mimo ciężkich czasów nie wycofał się również sponsor tytularny – firma Box Logistics. Pozwala to patrzeć na nadchodzący sezon z nadzieją na dobre wyniki i walkę o najwyższe lokaty. Spotkania odbędą się w sobotę o godz. 19:00 oraz niedzielę o 12:00.

Już w sobotę rozpoczynamy nowy sezon Ekstraklasy i po wielu miesiącach przerwy nie możemy doczekać się gry. Mamy nadzieję, że w tych ciężkich czasach sprawimy kibicom trochę radości i w nadchodzącym dwumeczu odniesiemy korzystny wynik.” – powiedział kapitan zespołu Box Logistics Waterpolo Poznań – Bartłomiej Kowalewski.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*