Grunwald wygrywa z Ostrovią

Informacja własna tekst i zdjęcia Elżbieta Skowron

Dzisiaj w hali na Newtona WKS Grunwald Poznań zmierzył się z Ostrovią Ostrów Wlkp. , mecz z powodu pandemii odbył się bez udziału publiczności .

Pierwsza połowa meczu bardzo wyrównana zakończyła się przewagą gości 14:15 . W drugiej połowie zawodnicy Grunwaldu wyraźnie prowadzili i przewagą czterech punktów wygrali mecz 29:25

WKS Grunwald Poznań – KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski  29:25 ( 14:15)

bramki dla Grunwaldu zdobyli ; Daniel Bartłomiejczyk 2 ,Pawłowski Mateusz 1 , Nowicki Piotr 2 , Smoliński Paweł 3 , Piechowiak Patryk 4 , Bajka Damian 5 , Michał Nieradko 6, Płoski Mikołaj 2 , Stachowiak Filip 4

bramki dla Ostrovi zdobyli ; Przybylski Jakub 1 , Bałwas Michał 2 ,Bestian Mikołaj 2 , Krzywda Damian 5 , Marciniak Patryk 11 , Wojciechowski Mateusz 1 , Przybylski Mikołaj 2 , Gajek Ksawery 1