NARUSZCZKA PRZYWITA POWRACAJĄCEGO DO STARTÓW RADOMSKIEGO NA FEN 31

Biuro Prasowe FEN tekst i zdjęcie

Marcin Naruszczka (20-9-2, 8 KO, 2 SUB) zmierzy się z Robertem Radomskim (12-5, 1 KO, 5 SUB) podczas gali FEN 31: LOTOS Fight Night. Pojedynek odbędzie się w limicie kategorii średniej.
Gala FEN 31: LOTOS Fight Night sponsorowana jest przez ENERGA Grupa Orlen.
Naruszczka w bardzo efektowny sposób znokautował w 1. rundzie Marco Radakovica podczas gali FEN 29. Wcześniej w klatce FEN zameldował się podczas 24. edycji, kiedy to zremisował z Bartoszem Leśko. Jego poprzednia walka w federacji to zwycięski bój decyzją sędziów z… Leśko, z którym zmierzył się po raz pierwszy, również w Warszawie. Pół roku wcześniej Naruszczka stoczył pasjonujący bój z Andrzejem Grzebykiem, a starcie to zostało wybrane najlepszą walką wieczoru gali „Summer Edition” w Koszalinie.
Radomski wraca do zawodowych startów po niemal czterech latach przerwy. 37-letni zawodnik w przeszłości wygrał decyzją sędziów z Mateuszem Piskorzem i stoczył znakomity, minimalnie przegrany bój z Rafałem Moksem. W swojej karierze dwukrotnie mógł pochwalić się serią pięciu kolejnych zwycięstw z rzędu. Konfrontacja z Naruszczką będzie jego debiutem pod szyldem federacji FEN.
Wkrótce ruszy sprzedaż PPV na galę FEN 31: LOTOS Fight Night.
FEN Social Media:
Wydarzenie na Facebooku FEN 31: LOTOS Fight Night:  https://bit.ly/2HlYA2o

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*