APR Poznań wygrywa mecz na własnym boisku

Informacja prasowa APR Poznań tekst i zdjęcie , zdjęcia Elżbieta Skowron

Dziś był dzień APR Poznań . Po okazałym ligowym zwycięstwie naszych koleżanek z APR Poznań – piłka ręczna – sekcja kobiet, również i my mogliśmy cieszyć się z wygranej.
W ramach 3. kolejki Wielkopolskiej III Ligi Mężczyzn pokonaliśmy na własnym terenie UKS Hagard Strzałkowo 25:25 (3:1 k). Mecz był dokładnie taki jak się spodziewaliśmy. Bardzo twarda gra w obronie i walka o każdą bramkę. Nic nie przychodziło nam łatwo. Dość powiedzieć, że w pierwszej połowie rzuciliśmy tylko 9 bramek. W drugiej połowie byliśmy bardziej skuteczni, jednak to rywal był na prowadzeniu i to my musieliśmy gonić wynik. W ostatniej minucie przegrywaliśmy 2 bramkami, jednakże żelazne nerwy i rzut Kacpra Łyszczarza na 15 sekund przed ostatnim gwizdkiem dały nam konkurs rzutów karnych. W karnych, tak jak i w końcówce meczu mistrzowskimi interwencjami wykazał się nasz bramkarz Mateusz Pietrowski.
To druga wygrana w naszym debiucie na boiskach III ligi.
APR Poznań – UKS HAGARD Strzałkowo 25:25 (3:1 k.)