BĄDŹ NA TRYBUNACH Z ŁOMŻA VIVE KIELCE!

Biuro Prasowe Łomża Vive Kielce tekst i zdjęcie

Ogłaszamy wielką mobilizację kibiców drużyny Łomża Vive Kielce! Bądź z nami na trybunach Hali Legionów i wspólnie z marką Łomża wspieraj Mistrzów Polski w kolejnych meczach sezonu 2020/21.

Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji „Bądź na trybunach z Łomża Vive Kielce”, której partnerem jest Sponsor Tytularny Mistrzów Polski, marka Łomża. Wyślij nam swoje zdjęcie, a my wydrukujemy je w formie kartonowej podobizny, która zajmie Twoje miejsce w Hali Legionów do momentu, gdy będziesz mógł na nie powrócić osobiście. Bądź z nami, bo zawsze, pomimo wszelkich przeciwności #gramyRAZEM!

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W AKCJI?

Zrób zdjęcie swojego popiersia (a najlepiej poproś o pomoc drugą osobę) i wyślij nam je korzystając z formularza dostępnego poniżej. Szczegóły dotyczące właściwego wykonania zdjęcia znajdziesz na grafice poniżej. Wybierz jedną z dwóch kartonowych sylwetek (damska i męska), którą chcesz mieć na trybunach oraz zapoznaj się z treścią zgody na wykorzystanie wizerunku w celu wzięcia udziału w akcji. Zachęć do niej także swoich znajomych – w miłym towarzystwie kibicuje się lepiej! Zdjęcia przyjmujemy od Was do 18 listopada włącznie. Chcemy zająć całą Halę Legionów, a w przypadku większej liczby zgłoszeń pierwszeństwo do zajęcia miejsc przez swoich kartonowych sobowtórów będą mieli posiadacze karnetów.

WYGRYWAJ NAGRODY!

Wraz ze zdjęciami zbieramy od Was propozycje kreatywnych haseł dopingujących drużynę Łomża Vive Kielce. Autorzy pięciu najciekawszych propozycji zostaną nagrodzeni koszulkami klubowymi na sezon 2020/21 z autografami zawodników! Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi w piątek, 27 listopada, za pośrednictwem strony internetowej www.kielcehandball.pl.

UWAGA!

Akcja skierowana jest do wszystkich pełnoletnich kibiców drużyny Łomża Vive Kielce. Mieszkasz poza Kielcami, a nawet poza Polską, ale kibicujesz żółto-biało-niebieskim? Może jeszcze nigdy nie byłeś w Hali Legionów, a teraz masz okazję wysłać do nas swojego sobowtóra? Nie zwlekaj! Weź udział w akcji, wesprzyj Mistrzów Polski i wygraj koszulkę na sezon 2020/21 z autografami zawodników. W przypadku większej liczby zgłoszeń, pierwszeństwo do zajęcia miejsc będą mieli karnetowicze, a następnie decydować będzie kolejność zgłoszeń.

 

Razem z Łomżą na trybunach – formularz zgłoszeniowy

Imię *
Nazwisko *
Numer miejsca (dla karnetowiczów) 
Dodaj swoje zdjęcie *
Przepisz kod ze zdjęcia * 
Sylwetka *

Hasło dopingujące drużynę Łomża Vive Kielce *
Zapoznałem/am się z regulaminem oraz wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego wizerunku i przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych TUTAJ.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*